Fotograf Gorzyce – Ślub Cywilny

Fotograf Gorzyce – Ślub cywilny w Gorzycach. Planując wesele w Gorzycach, nie sposób nie pomyśleć o zorganizowaniu ceremonii ślubu cywilnego w Gorzycach oraz zatrudnieniu fotografa ślubnego Gorzyce. Dobry fotograf pomoże perfekcyjnie udokumentować, zarówno uroczystość w kościele, jak i ślub cywilny. Bardzo ładna sala ślubów w Gorzycach zachwyciła nie tylko mnie, ale też nowożeńców i wszystkich zebranych na Sali gości. Wybrane zdjęcia ślubne z wesela i ślubu zakochanej i radosnej młodej pary Edyty i Grzegorza, umieściliśmy poniżej.

Urząd Stanu Cywilnego Gorzyce

Planując wesele w Gorzycach Edyta i Grzegorz postawili na miejsce w pobliżu swojego zamieszkania,  warto zdecydować się na salę ślubów w Gorzycach, jeśli chodzi o miejsce na uroczystość zaślubin. Budynek ten jest doskonałym wyborem, zwłaszcza gdy planujemy wziąć  ślub cywilny. Ten elegancki obiekt,  jakim jest budynek obok Urzędu Gminy w Gorzycach, postanowiła wykorzystać wspaniała i wyjątkowa para młoda. Wybrane zdjęcia z uroczystości, zostały zamieszczone poniżej.

Urząd Stanu Cywilnego w Gorzycach jest ładnym miejscem, dlatego większość par z okolicy planujących ślub cywilny decyduje się właśnie na to miejsce, szukając  sali na przyjęcie weselne po uroczystości zaślubin. Sama lokalizacja, choć w przepięknym miejscu, alternatywą dla Sali ślubów w Gorzycach jest zabytkowy Ratusz Sandomierski, gdzie sala ślubów ma nieco inny klimat na ślub cywilny w Sandomierzu. Ostatecznie jednak ceremonia zaślubin trwa zaledwie ok. 20 min, a wesele można później przenieść w dowolne miejsce w okolicach.

Dom Weselny Wenus Gorzyce

Dom weselny Wenus był znany, zanim jeszcze odbyło się tam pierwsze wesele. Idealnie umiejscowiony budynek, znajdujący się pośród malowniczych pól i lasów, z widokiem na zakład Gorzyce. Dom weselny wzbudzał zachwyt, zanim jeszcze zaczął funkcjonować. Już same wizualizacje wystarczyły do zdobycia rozgłosu. Zdobycie popularności i sukces domu weselnego w Gorzycach, nastąpił szybko, przyczyniły się do tego liczne pary młode, które, zanim jeszcze sala się wybudowała – zaryzykowały i wybrały Wenus na swoje miejsce na wesele. Kto się wahał – dziś pewnie żałuje. To miejsce jest tak genialne, tak prawdziwe i autentyczne, że szturmem zdobyło serca par i …fotografów ślubnych :).

Wenus stworzona przez ludzi z branży ma wszystko, o czym może zamarzyć para młoda. Piękne, jasne i ciepłe wnętrza, na tyle neutralne, że można szaleć z dekoracjami.  Sala jest wyposażona w stylowe boho krzesła i stoły, ze złotą zastawą i kryształowymi kieliszkami. Widać, że właściciele zadbali o każdy detal. Dzięki temu całość robi ogromne wrażenie. Lokal jest spójny i klimatyczny. Ogromne przestrzenie, wielkie okna, przez które wpada mnóstwo światła,  piękne widoki dookoła.  W domu weselnym Wenus nic nie jest przypadkowe. Każda część budynku i sali weselnej została dobrze  przemyślana i dopasowana do potrzeb par młodych.

Ile kosztuje ślub cywilny w urzędzie?

Obowiązkowa opłata za sporządzenie aktu małżeństwa wynosi 84 zł, natomiast jeśli zdecydowaliście się na ślub poza urzędem, będzie Was to kosztować dodatkowo 1000 zł (dopiero jeśli kierownik USC wyrazi zgodę – wniosek składacie przy ustalaniu terminu). Wymienione koszty to w zasadzie wszystkie opłaty formalne, które czekają przyszłych nowożeńców.

Inne opłaty związane ze ślubem w indywidualnych przypadkach:

Odpis skrócony aktu stanu cywilnego – 22 zł,

Zaświadczenie stwierdzające, że zgodnie z prawem polskim można zawrzeć małżeństwo – 38 zł,

Zaświadczenie o stanie cywilnym – 38 zł.

Ślub cywilny w urzędzie, a ślub plenerowy – koszty

Ślub cywilny jest krótszy i mniej okazały niż ślub kościelny. Często kojarzy Wam się z malutkim ślubem i takim samym przyjęciem.

Przekonanie, że ślub cywilny biorą tylko osoby, które nie mogą wziąć kościelnego, jest mylne.

Może kiedyś faktycznie tak było, dzisiaj ślub cywilny to kwestia wyboru, a tym samym wiele par organizuje standardowe wesele, Panny Młode ubrane są w przepiękne suknie,  a same uroczystości mają coraz ładniejsze oprawy.

Nikogo też chyba nie trzeba przekonywać, że śluby cywilne w plenerze są szczególnie wyjątkowe. Czasami Młode Pary decydują się na ślub w miejscu wesela, co jest oczywiście wygodnym rozwiązaniem.