Fotograf ślubny – Kielce

Pracuję jako fotograf ślubny oraz podczas narzeczeńskich, profesjonalnych sesji zdjęciowych głównie na terenie południowej Polski. Nie ograniczam się jednak do tych okolic i jeśli jesteście zainteresowani współpracą, to możemy wszystko indywidualnie ustalić i dojadę do Was we wskazane miejsce.

W związku z moim głównym rejonem działania, polecam jednak skorzystanie z moich usług fotografa ślubnego i na wesele wszystkim przyszłym Parom Młodym z Kielc. To miasto położone w Górach Świętokrzyskich, co automatycznie daje duże pole do popisu w kwestii plenerów na Wasze narzeczeńskie, profesjonalne sesje zdjęciowe, jakie wykonamy wspólnie przed dniem Waszego ślubu. Będzie to pierwsza okazja do współpracy, w trakcie której lepiej się poznamy, co jest bardzo ważne, aby mogły powstać pełne pasji i emocji zdjęcia podczas Waszej uroczystości ślubnej.

W czasie samego ślubu oraz wesela staram się działać tak, aby nie zakłócać przebiegu imprezy i być praktycznie niewidoczny. Pozwala to fotografowi ślubnemu na uchwycenie Waszego naturalnego zachowania i miłości, która uwieczniona zostanie na fotografiach, jakie pozostaną z Wami na resztę Waszego wspólnego życia. W razie potrzeby mogę również współpracować z drugim fotografem oraz innymi kamerzystami.

Na mojej stronie internetowej znajdziecie przykładowe, wykonane przeze mnie fotografie ślubne oraz inne przykłady mojej pracy. Będzie mi niezmiernie miło, jeśli Wasze poszukiwania fotografa na ślub i wesele zakończą się właśnie tutaj i zdecydujecie się podjąć ze mną współpracę. W razie wszelkich pytań jestem do Waszej dyspozycji. Do zobaczenia podczas Waszego wesela i ślubu w Kielcach.

wesele i ślub w kielcach, fotograf na slub stalowa wola, fotograf slubny krakow