Fotograf ślubny w Krakowie

Bardzo lubię sesje ślubne w plenerze. Jednak oprócz tego, że czerpię z nich przyjemność, bardzo proszę Was o maksymalne zaangażowanie. Musicie pokazać mi siebie, swoje emocje, osobowość i uczucia, które towarzyszą Waszemu małżeństwu. Całe szczęście sesje ślubne w Krakowie temu sprzyjają. W mieście Kraka znajdziemy świetne plenery, które staną się Waszym doskonałym tłem.

Sesja ślubna w Krakowie – inscenizacja czy miejski klimat?

To od Was zależy, jak chcecie, aby przebiegła sesja ślubna. Możemy postawić na inscenizację (np. teatr, baśnie, muzyka, film etc.), ale także równie dobrze wypadnie pełen spontan w miejskim anturażu. W przypadku pierwszego rozwiązania, będzie ono wymagało od Was znacznie większego zaangażowania. Musimy wybrać pasujące do danego motywu miejsce, a także scenografię oraz rekwizyty.
W przypadku miejskiego stylu, bez względu na to, czy wybierzemy się na Rynek Główny, czy do zakamarków Krakowskiego Kazimierza czy Podgórza, wydobędziemy wszystko to, co w danych przestrzeniach jest najpiękniejsze. Pokażemy jego atmosferę, knajpki, zabytki, kamienice. Wyobraźcie sobie je i w ich otoczeniu Was, głównych bohaterów. Będzie pięknie.

Fotograf ślubny w Krakowie musi być elastyczny

Tak, elastyczny. Kraków jest miastem, które kochają turyści. Nie brakuje ich o żadnej porze roku. Moja więc rola w tym, aby sprawić, że w kadrze staną się oni niemal niewidoczni. Zapraszam Was na spacer, podczas którego znajdziemy przestrzeń z odpowiednim światłem, tłem, możliwie z jak najmniejszą ilością tzw. gapiów. Różnorodną i jak najbardziej naturalną. Pokażemy Was i wyjątkowy moment życia, w którym obecnie się znaleźliście. Gwarantuję, że patrząc na zdjęcia po latach, będą towarzyszyć Wam cudowne emocje.

wyjscie z kosciola, fotograf na slub stalowa wola, fotograf slubny krakowbalony ledowe na weselu, fotograf na slub stalowa wola, fotograf slubny krakow

Hotel Oriza w Gdowie jest świetnym miejscem na wesele w okolicach Krakowa – kliknij 

fotograf na ślub w krakowie