Fotograf ślubny Zakopane – sesja ślubna w górach

Fotograf ślubny – Zakopane. Miło mi, gościć cię na mojej stronie. Zapewne nie znalazłeś się tu przypadkowo? Trafiają tu zazwyczaj młode pary, które planują zawarcie związku małżeńskiego. Planujesz ślub w górach i jest potrzebny profesjonalny fotograf ślubny? Zakopane to miejsce, w którym często się pojawiam, by utrwalić na fotografiach ceremonie ślubna, przyjęcie weselne, oraz wykonać udany plener ślubny.

Dlaczego tak wiele par młodych decyduje się na wzięcie ślubu w malowniczych, polskich górach? Jednym z powodów, może być niezwykły klimat tego miejsca. Zarówno szczęśliwe chwile każdej młodej pary, jak i wspaniały górski klimat, jest w stanie uchwycić na zdjęciach profesjonalny fotograf ślubny. Zakopane, to jedno z miejsc, które odwiedzam najczęściej.

Uwielbiam robić zdjęcia parom młodym, gdy w tle majaczą majestatyczne górskie szczyty.

Pamiątka ze ślubu – fotograf ślubny Zakopane

W dniu ślubu liczy się wszystko, począwszy od przygotowań, po chwile, takie jak krojenie tortu, podziękowania dla rodziców, czy oczepiny. Udany reportaż ślubny powinien zawierać w sobie również zdjęcia z sesji plenerowej, której wykonaniem również się zajmuję, jako fotograf ślubny Zakopane. Polskie góry to miejsce bardzo chętnie wybierane przez młode pary.

Plener ślubny w górach prezentuje się bajkowo o każdej porze roku. Pamiętaj jednak o tym, że wspaniałą pamiątkę ze ślubu, może wam zapewnić jedynie profesjonalny fotograf ślubny Zakopane. Wiele par młodych miało już okazje przekonać się, że współpraca ze mną owocuje udanymi zdjęciami. Jako doświadczony fotograf staram się dbać o swój zawodowy rozwój, dlatego też dysponuje między innymi uprawnianiami do operowania dronem, co pozwala mi wykonać oryginalne ujęcia.

Marzy ci się fotografia dronowa, która wzbogaci twój album ślubny? Z przyjemnością podejmę współpracę z tobą i sprawię, że zdjęcia z twojego ślubu będą cię zachwycać nie tylko cienie, ale i twoich bliskich. Chcesz poznać mój styl fotografowania? Zajrzyj do portfolio!