Hotel Królewski – Wesele Janów Lubelski. Fotografowanie i filmowanie tego ślubu było dla mnie bardzo przyjemne (zawsze tak jest, bo to moja wielka pasja), a decyzja o filmowaniu zapadła w ostatniej chwili. Ślub i wesele oraz plener innego dnia odbył się to w tamtym sezonie fotograficzno – filmowym i dziś postanawiam się z Wami podzielić tą garstką zdjęć ślubnych oraz krótkim teledyskiem, który wykonywałem podczas robienia zdjęć ślubnych. Zapraszam do oglądania filmu w 4k oraz wszystkich zdjęć ślubnych.

Wszystko odbyło się w pięknym, klimatycznym Parafii Trójcy Przenajświętszej i Matki Bożej Częstochowskiej w Stróży-Kolonii – parafia rzymskokatolicka, znajdująca się w archidiecezji lubelskiej oraz w Hotelu Królewskim, który idealnie nadawał się do zdjęć i nagrywania filmu – zarówno w środku, jak i w plenerze. Było zabawnie i spontanicznie. Przyszli małżonkowie mieli w sobie taką radość, że nie mogłem się od tego odwrócić. Najbardziej lubię fotografować ujęcia, które są pełne emocji i miłości. Uwielbiam także uwieczniać mniej oczywiste sceny i momenty, które są tego dnia najważniejsze jak po prostu zdjęcia grupowe z Ziemi i powietrza.

Przygotowania ślubne w domach rodzinnych Pary Młodej w okolicach Janowa Lubelskiego

 

Gdy dotarłem do miejsca przygotowań Pana Młodego to przywitały Mnie wspaniałe widoki, piękna i żywa przyroda. Duże połacie pól, które sfotografowałem z lotu ptaka. Urządziliśmy standardową sesję zdjęciową przed ślubem u Mateusza, a następnie udałem się do Diany, aby tam w oczekiwaniu na Pana Młodego zrobić sesję zdjęciową dla Diany w pięknie przygotowanym pokoju. Suknia ślubna była wprost olśniewająca.

Przygotowania ślubne w Janowie Lubelskim –  – FIRST LOOK W REPORTAŻU ŚLUBNYM

 

First look to moment pełen emocji, który trzeba uwiecznić na zdjęciach ślubnych. To też okazja, abyście mogli spokojnie i w skupieniu wypowiedzieć sobie słowa miłości lub po prostu spojrzeć na siebie i się pocałować. W swój wygląd każda Panna Młoda wkłada mnóstwo zaangażowania. Najpiękniejsza suknia, makijaż, fryzura, biżuteria, piękne auto Pana Młodego (Zabytkowa Warszawa w kolorze kości słoniowej). Wszystko po to, aby drugiej połówce mocniej zabiło serce. Po pięknym spotkani Pary Młodej przyszedł równie emocjonujący moment jak błogosławieństwo rodziców i wesołe zdjęcia grupowe na zewnątrz.

Hotel Królewski w Janowie Lubelskim

Hotel Królewski w Janowie Lubelskim jest pięknym miejscem na wesele, wyposażonym w wygodne pokoje gościnne oraz przestronne sale weselne. Na miejscu znajduje się także profesjonalna kuchnia, w której przygotowano dla nas pyszne potrawy. Sala weselna jest duża i piękna w stylu Ludwika XVI. Sala Hotelu Królewskiego została wyposażona w wygodne i piękne meble oraz liczne zdobienia na ścianach. Pracownicy Hotelu Królewskiego są bardzo gościnni i zawsze starają się zapewnić najwyższą jakość. Jest to zdecydowanie jedna z moich ulubionych sal weselnych w Lubelskim. W Janowie Lubelskim jest wiele pięknych domów weselnych, ale żadna nie ma tego klasycznego klimatu jak Hotel Królewski.

Pierwszy taniec w chmurach

Pierwszy taniec w chmurach przy dźwiękach zespołu weselnego oraz mini plener przed salą weselna Hotel Królewski, gdzie widać pięknie jak otoczona lasami sale weselna w Janowie. W Hotelu Królewskim w Janowie Lubelskim można poczuć atmosferę dawnych czasów i stać się częścią tej niezwykłej historii. Filmowanie i fotografowanie tak niezwykłego miejsca jest przyjemnością. Piękne tez wyszło serce z drona. Sami zobaczcie to piękne wesele w Hotelu Królewskim.

Plenerowa sesja ślubna – 11 listopada

Plenerowa sesja ślubna – 11 listopada. Narodowe Święto Niepodległości to święto, które corocznie obchodzimy w dniu 11 listopada dla upamiętnienia odzyskania niepodległości przez Polskę, my spontanicznie postanowiliśmy wykorzystać czerwony dym, a w tle Para Młoda w bieli o nazwisku Orzeł. Pięknie się to udało, wiele razy później próbowałem zrobić to samo w tym miejscu, ale nie było takiego efektu. Zapraszam na więcej zdjęć z tej sesji po przewinięciu do końca.

Teledysk ślubny Diany i Mateusza – Kliknij na zdjęcie, aby przejść na youtube

Sesja plenerowa innego dnia

Sesja plenerowa innego dnia – Szklarnie Stalowa Wola, Stawy i Góry Pieprzowe

Wrzucam również kilka kadrów z sesji plenerowej innego dnia Diany i Mateusza. Trafiliśmy na wspaniałe jesienne słońce. Pięknie to wyszło na zdjęciach jak i filmie.

Piękny ślub w kościele Trójcy Przenajświętszej i Matki Bożej Częstochowskiej w Stróży - Lubelskie ,a później szalone wesele w ( Hotelu Królewski w Janowie Lubelskim ).

Ślub Diany i Mateusza odbył się w Kościele Trójcy Przenajświętszej i Matki Bożej Częstochowskiej w Stróży – Lubelskie. Klimat oraz emocje panujące w kościele zostały przeze mnie również nagrane w 4k oraz piękne kazanie, które zostało nagrane dodatkowym rejestratorem dźwięku. Zdjęcia oraz nagrania w 4k (tylko ze statywu) już są u mnie niemal standardem, gdy Para Młoda nie decyduje się na dodatkowego kamerzystę.

Po mszy ślubnej w Parafii rzymskokatolicka pw. Trójcy Przenajświętszej i Matki Bożej Częstochowskiej Para Młoda para wraz z gośćmi weselnymi udali się na przyjęcie weselne do Janowa Lubelskiego. Hotel Królewski jest to piękne i spokojne miejsce położone wśród lasów i jezior. Jak tylko weszliśmy, powitała nas przemiła atmosfera i gościnność. Duża sala weselna była pięknie udekorowana. Wszyscy byli bardzo zadowoleni z wyboru miejsca na przyjęcie weselne, a szczególnie Ja jako fotograf i filmowiec, bo lubię takie klimaty. Wesele zakończyłem światłem gwiazd. Zobaczcie sami na zdjęciach.

Fotografowanie i filmowanie ślubne przez jednego operatora, dwóch filmowców, trzy osoby (fotograf plus dwóch filmowców z dronem), czterech operatorów z wedding planer – em ,a także różne inne opcje – przejdź do oferty, a najlepiej napisz do mnie.

Privacy Preference Center