Chcę się pochwalić sesją w Parku Charzewice w Stalowej Woli. Połączyliśmy w niej tradycyjną fotografię z technologią, poza aparatem wykorzystując drona. Sesja plenerowa nie udałaby się jednak bez tak wspaniałych klientów. Poniżej publikuję galerię zdjęć, prezentujących efekty naszej pracy oraz kilka praktycznych porad dotyczących sesji rodzinnych w plenerze.

Wybór miejsca na sesje – plener rodzinny w Parku Charzewice

Stalowa Wola posiada kilka atrakcyjnych miejsc na plener rodzinny. Jednym z nich jest Park Charzewice. Spadające liście pokrywające alejki, stosunkowo dobre oświetlenie i przestrzeń, świetnie nadawały się do jesiennej sesji zdjęciowej. Ciekawe efekty dało również połączenie natury z zabytkowymi szklarniami, będącymi historycznym dziedzictwem Stalowej Woli. Nie bez znaczenia pozostawał fakt, że park ten umożliwia wykorzystanie drona do fotografii plenerowej.

Niemniej wybrane miejsce powinno nie tylko odzwierciedlać doświadczenia fotografa, ale także być bliskie sercu zleceniodawcy. Podejmując decyzję, warto przedstawić kilka okolic, z którymi jesteście emocjonalnie związani i skonsultować je z wykonawcą. W ten sposób zdjęcia w plenerze opowiedzą Waszą historię.

Jak się ubrać na sesję rodzinną w plenerze?

Dobrze jest, gdy ubiór podczas rodzinnych zdjęć plenerowych licuje z otoczeniem. W przypadku prezentowanych zdjęć, warto zwrócić uwagę na jesienną kolorystykę odzieży naszych modeli. Ciekawy efekt dały również kontrastowe elementy odzieży oraz spójność kolorystyczna członków rodziny.

Sesja rodzinna w plenerze powinna zostać zaplanowana również pod kątem stroju. Poszczególne części ubioru można jednak zabrać ze sobą i założyć dopiero podczas zdjęć. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zmienić buty na potrzeby ujęcia czy ubrać odpowiadający kolorystycznie sweter na miejscu.

Fotografia z drona w Stalowej Woli

No cóż… Nawet najlepszy fotograf ma ograniczone możliwości. Nie wszędzie wejdzie. Zdjęcia z drona rozszerzają horyzont ujęć. Zwróćcie uwagę, jak prezentują się takie fotografie z lotu ptaka. Obecna technologia pozwala na uzyskanie wysokiej jakości reprodukcji.

Warto zwrócić uwagę, że nasza sesja plenerowa w Stalowej woli w większości została wykonana tradycyjnymi metodami, a fotografia z drona stanowiła uzupełnienie. Razem stworzyły piękną całość.

Sesja ślubna podkarpacie – gdzie zorganizować?

Z czystym sumieniem możemy polecić park Charzewice jako idealne miejsce na sesję ślubną w plenerze. Na podkarpaciu jest to z całą pewnością z ciekawszych miejsc zarówno dla pary młodej, jak i rodzin planujących uwiecznić kolejny etap swojego życia. Jeśli szukając miejsca będziecie szukać również fotografa, polecamy swoje usługi.

Znam przepis na udane jesienne popołudnie w Parku. To nie takie trudne. Wystarczy zabrać ze sobą aparaty, drona i mieć  przed  obiektywem szczęśliwą rodzinkę. Zapraszam do oglądania!