Planując wesele w Sandomierzu nie sposób nie pomyśleć o Ratuszu. Zwłaszcza, jeśli ma to być ślub cywilny. Ten zabytkowy obiekt postanowiła wykorzystać wspaniała i wyjątkowo radosna para młoda. Wybrane zdjęcia z ich wesela umieściliśmy poniżej.

Sandomierz ratusz – czy to dobre miejsce na ślub?

Ratusz w mieście Sandomierz kryje w sobie Urząd Stanu Cywilnego, dlatego większość par planujących ślub cywilny musi go odwiedzić. Sama lokalizacja choć w przepięknym miejscu, budzi pewne wątpliwości ze względu na salę umiejscowioną na drugim piętrze zabytkowego Ratusza. Brak windy i prowadzące do niej schody mogą stanowić dyskomfort dla starszych gości i członków rodziny. Ostatecznie jednak ceremonia zaślubin trwa zaledwie ok. 20 min, a wesele można później przenieść w dowolne miejsce w Sandomierzu.

Fotograf Sandomierz i starówka Jego okiem

Korzystając z okazji warto zaplanować sesję ślubną na starówce w Sandomierzu. Zabytkowe centrum miasta jest wdzięcznym tematem dla fotografa i z pewnością okrasi Wasze zdjęcia z wesela. Centralnym punktem rynku jest wspomniany już wcześniej pięknie odrestaurowany Ratusz w Sandomierzu, w którym znajduje się Urząd Stanu Cywilnego. Starówka to też kamienice i przylegający do niej park. Nie brakuje zatem miejsc do sesji plenerowej w dniu ślubu.

Gdzie jeszcze odbywają się śluby w Sandomierzu?

Z ciekawszych miejsc możemy polecić:

· Rynek w Sandomierzu

· Dziedziniec Zamku Królewskiego

· Bramę Opatowską

· Restaurację Mały Rzym

· Restauracja Ciżemka

· Restauracja Widnokrąg

· Bulwar Józefa Piłsudskiego nad Wisłą

· Podziemną Trasę Turystyczną.

Większość tych miejsc znajduje się w okolicy sandomierskiego rynku.

Ponadczasowe zdjęcia ślubne

Jedną z cenniejszych pamiątek po weselu są zdjęcia ślubne. Sandomierz pod tym względem jest wyjątkowo wdzięcznym miastem. Fotograf może uwiecznić wspaniałe chwile, uwieczniając to doniosłe

Jak ślub, to w Sandomierzu.

Sandomierz jest coraz popularniejszy nie tylko wśród turystów, ale i wśród nowożeńców. Ślub cywilny w pięknym Ratuszu na pewno ozdobi zdjęcia i nada niesamowity klimat podczas ceremonii.

Ślub w sandomierskim Ratuszu Ślub w sandomierskim Ratuszu Ślub w sandomierskim Ratuszu

Privacy Preference Center