PawełStec

Cześć. Miło, że mnie odwiedziliście. Nazywam się Paweł Stec. Pozwólcie, że zanim poznam Was i Wasze potrzeby, opowiem co nieco o sobie.

Odkąd pamiętam moją życiową pasją jest fotografia, której oddałem się bez reszty. Fotografuję wszystko i wszędzie. Z każdego miejsca potrafię wydobyć to, co najpiękniejsze. Nie istnieją dla mnie emocje, których nie dam rady uwiecznić w kadrze. Stoją za tym lata doświadczeń i miłość do tego, co robię.

Fotografią zajmuję się zawodowo od kilku lat. Traktuję to już nie jako zawód, ale misję. Pomagam na lata zachować wspomnienia i szczegóły wydarzeń, które z biegiem czasu uległyby zatarciu. Dla mnie przypadkowe ujęcia nie istnieją, co nie znaczy, że nie potrafię reagować spontanicznie :).

Prawdziwe, niepowtarzalne i piękne – takie zdjęcia staram się robić. Wykonuję profesjonalne sesje zdjęciowe – narzeczeńskie, małżeńskie, rodzinne, noworodkowe, niemowlęce, studyjne. Chętnie potowarzyszę Wam także podczas najpiękniejszych wydarzeń w życiu, takich jak śluby, wesela, rocznice, chrzty czy komunie.

Zawsze staram się być dla Was towarzyszem, dobrym kompanem, a kiedy trzeba służyć pomocą. Potrafię też stać się niemal niewidzialny dla otoczenia. Słowem – jestem elastyczny. Bardzo zależy mi na Waszym zaufaniu oraz tym, żebyście zawsze czuli się przy mnie swobodnie.

Najczęściej fotografuję w okolicach Sandomierza, Stalowej Woli i Tarnobrzega, ale chętnie przyjadę do Was z innego rejonu Polski czy świata. Zajrzyjcie do mojego portfolio i oferty.

Serdecznie zapraszam Was do współpracy! Będę zaszczycony.