Góra Trzech Krzyży, Wąwóz Korzeniowy

Sesja narzeczeńska to coraz popularniejszy zwyczaj wśród par, które planują związek małżeński. Jest doskonałym sposobem na uwiecznienie pary w “codziennych” stylizacjach, dzięki czemu czuje się ona bardziej komfortowo i swobodnie.
Dlatego też, korzystając z okazji i pięknych okoliczności przyrody wspólnie z Kasią i Marcinem wykonaliśmy zdjęcia narzeczeńskie w okolicach Kazimierza Dolnego.

Kazimierz Dolny – nie tylko miasto

Większość osób kojarzy Kazimierz Dolny z klimatycznym, eleganckim miastem, w którym toczy się życie towarzyskie. Dlatego też planując sesje narzeczeńskie lub ślubne wiele par myśli o ujęciach w centrum miasta. Jest to oczywiście ciekawa propozycja, jednak nie jedyna. Decydując się na zdjęcia w Kazimierzu Dolnym możemy bowiem skorzystać z pięknych widoków wokół. Tak właśnie zrobiliśmy tym razem. Bliskie okolice Kazimierza Dolnego dają bowiem sporo możliwości wykonania klimatycznej i niecodziennej sesji narzeczeńskiej.

Góra Trzech Krzyży – ujęcia z panoramą w tle

Pierwszym miejscem, w którym wykonywaliśmy zdjęcia do sesji narzeczeńskiej jest Góra Trzech Krzyży. To jedno z najbardziej znanych miejsc w okolicy. Góra Trzech Krzyży w Kazimierzu Dolnym gwarantuje zapierający w piersiach widok na całe miasto i rzekę Jest więc idealnym miejscem dla osób, które chcą by ich sesja narzeczeńska w Kazimierzu Dolnym była nie tylko elegancka czy efektowna, ale również naturalna i pełna piękna.
Góra Trzech Krzyży nie wymaga długiej i męczącej wspinaczki a jednocześnie jest pięknym zdjęć dla fotografii narzeczeńskiej i ślubnej.

Wąwóz Korzeniowy

Jako profesjonalny fotograf ślubny również podczas sesji narzeczeńskich dbam o to, by ujęcia były jak najbardziej zróżnicowane i interesujące. Dlatego też, poza wspomnianą Górą Trzech Krzyży w Kazimierzu Dolnym zdecydowałem się na wykonanie ujęć w jeszcze jednym magicznym miejscu w okolicy.
Mowa tu o Wąwozie Korzeniowym. To doskonała lokalizacja dla zdjęć, które mają być nie tylko romantyczne, ale również nieco klimatyczne i tajemnicze. Wąwóz Korzeniowy w Kazimierzu Dolnym to tak naprawdę głębocznica, będąca efektem działań człowieka. Nie zmienia to jednak faktu, że miejsce to jest pełne magii i pozwala profesjonalnym fotografom nie tylko wykorzystać niezwykłe tło, ale również grę świateł i cieni.

Podsumowując, Kazimierz Dolny to miasto, które daje fotografom wiele możliwości. Warto pamiętać o tym przygotowując się do sesji ślubnej lub narzeczeńskiej. Przykład Kasi i Marcina najdobitniej pokazuje, że warto wyjść poza utarte schematy.