Sesja narzeczeńska w Tarnobrzegu – Jezioro Tarnobrzeskie, Marina Tarnobrzeg

Kochające się pary, które zdecydowały się na życie razem coraz częściej chcą mieć pamiątkę nie tylko zaślubin i przyjęcia weselnego, ale również wcześniejszych wspólnych chwil.
Doskonałą okazją do ich udokumentowania jest sesja narzeczeńska. Nic więc dziwnego, że coraz częściej biorę udział również w tego typu sesjach zdjęciowych. Dziś chciałbym przedstawić sesję narzeczeńską, którą wykonaliśmy nad Jeziorem Tarnobrzeskim.

Sesja narzeczeńska z dzieckiem – wyjątkowe momenty w trójkę

Poza parą narzeczonych, której zależało na tym, by uwiecznić wspólne szczęście w ujęciach mojego aparatu towarzyszył nam również synek pary, który okazał się być niezwykle wdzięcznym i swobodnym modelem.
Zdjęcia, które wykonałem, dzięki doskonałej atmosferze oraz otwartości pary pełne są nie tylko miłości ale również rodzinnego ciepła.
Korzystając z wspaniałych okoliczności przyrody i pięknych krajobrazów Jeziora Tarnobrzeskiego postawiłem na delikatną obróbkę fotografii narzeczeńskich. Dzięki temu ta wyjątkowa sesja narzeczeńska, choć na pierwszy rzut oka nie wydaje się być wyjątkowa – taka właśnie była. Doskonale obrazuje wzajemną miłość tej rodziny a jednocześnie urzeka swobodą i naturalnością.

Sesja narzeczeńska – dlaczego to dobry pomysł?

Wiele par wciąż zastanawia się nad tym kiedy warto zwrócić się po pomoc profesjonalnego fotografa ślubnego. Zazwyczaj decydują się na to w najważniejszym dla nich dniu. Tymczasem o wspólnych fotografiach wykonanych przez profesjonalistę warto pomyśleć już wcześniej. Sesja narzeczeńska ma wiele zalet. Jakich?
Przede wszystkim jej wykonanie pozwala parze na stworzenie pięknych kadrów będących niezapomnianą pamiątką. To jednak nie wszystko. To również pierwszy kontakt z fotografem ślubnym, który często wykonywać będzie również reportaż ślubny. Pozwala to na wypracowanie sposobu współpracy oraz sprawia, że para czuje się swobodniej przed obiektywem.
Zdjęcia wykonane podczas sesji narzeczeńskiej mogą być wykorzystane na wiele różnych sposobów. Poza ważnym elementem rodzinnego archiwum fotografii, mogą być również ozdobą przyjęcia weselnego, zaproszeń czy podziękowania dla gości. Część par decyduje się na zaprezentowanie efektów sesji narzeczeńskiej podczas wesela co jest doskonałym sposobem na jego urozmaicenia.

Jezioro Tarnobrzeskie

W tym miejscu warto wspomnieć nieco o miejscu, w którym odbywała się ta wyjątkowa sesja narzeczeńska. Jezioro Tarnobrzeskie jest jedną z lokalizacji, którą warto wziąć pod uwagę planując sesję narzeczeńską lub ślubną w tych okolicach. Jezioro Tarnobrzeskie to nie tylko czysta woda i piękne, malownicze plaże ale również naturalny, bogaty w roślinność krajobraz. Na uwagę zasługuje również Marina Tarnobrzeg – profesjonalna stanica wodniacka z 60-metrową keją. Ten nowoczesny kompleks wypoczynkowy daje wiele możliwości wykonania ciekawych kadrów oraz pobudza kreatywność.

Zdjęcia z drona – sesja narzeczeńska z innej perspektywy

Mówiąc o sesji narzeczeńskiej nie sposób nie wspomnieć również o tym, że warto w jej trakcie postawić na różne sposoby fotografowania pary. Sesja tego typu zazwyczaj jest o wiele bardziej swobodna niż plener ślubny, dlatego warto wykorzystać wszystkie możliwości.
Zdecydowałem się więc nie tylko na nietypowe zbliżenia czy ujęcia, ale również na zdjęcia z drona, które są zawsze ciekawe i przykuwające uwagę.
Zdjęcia z drona pozwalają na pokazanie pary z innej perspektywy, jak również ukazanie piękna okolicy, w której odbywa się sesja z lotu ptaka.

Jestem niezwykle zadowolony z efektów naszej współpracy – swobodna, pełna miłości sesja narzeczeńska z rodzicielstwem w tle była nie tylko wyzwaniem, ale również prawdziwą przyjemnością.