Jeśli chcecie, żebym wykonał dla Was sesję ślubną, prawdopodobnie oznacza to, że wszelki stres związany z powiedzeniem sobie sakramentalnego TAK macie już za sobą. Gratuluję! Życzę Wam, żebyście zawsze byli tak szczęśliwi, jak teraz. Ruszajmy więc na zdjęcia, żeby uwiecznić Wasze szczęście. To co, może plener?

Pamiętajcie o tym, że sesja ślubna musi sprawiać Wam radość. Bardzo ważne jest to, aby nie towarzyszył jej niepotrzebny stres oraz pośpiech. Wykonanie dobrej sesji, to rezerwacja około dwóch godzin. Od Was już więc zależy czy chcecie robić ją w dniu ślubu, czy już na spokojnie po całym związanym z nim zamieszaniu. Oczywiście możemy umówić się też na zrobienie kilku ujęć np. ze świadkami między poszczególnymi wydarzeniami typu błogosławieństwo, ceremonia, dojazd na wesele. To nie stanowi dla mnie najmniejszego problemu.

Sesja ślubna w dniu ślubu czy już po?

Jeśli koniecznie chcecie wykonać sesję w dniu ślubu, warto, abyście wybrali miejsce, które nie jest bardzo oddalone od sali weselnej. Czas nie jest waszym sprzymierzeńcem, więc weźcie na to poprawkę.

Plusem sesji plenerowej wykonanej kilka dni później jest przede wszystkim spokój, jaki będzie malował się na waszych twarzach. Będziecie na pewno znacznie bardziej naturalni i unikniecie nerwowego zerkania na zegarek. Ponadto nie będziecie już musieli tak bardzo martwić się o „stan techniczny” Waszych kreacji, co pozwoli na bardziej wymyślne pozy.

Miejsce na sesję ślubną

Macie czuć się swobodnie i naturalnie, więc miejsce, które wybierzecie, musi temu sprzyjać. Możemy także postawić na kilka, ale ważne jest to, aby nie były oddalone od siebie o kilkadziesiąt kilometrów 🙂 Po co nam niepotrzebne zmęczenie. Mogę jechać z Wami wszędzie – w góry, nad morze, nad jezioro, do fabryki. Ogranicza nas tylko wasza wyobraźnia. Ja także mogę zaproponować kilka fajnych miejsc. Na pewno znajdziemy nić porozumienia.

Zobacz więcej o sesji ślubnej na moim wpisach poradnikowych oraz na blogu

Skontaktujmy się!

Jeśli podobają Ci się moje zdjęcia i chcesz bym został Waszym fotografem ślubnym zapraszam do kontaktu przez facebooka, instagram lub wyślij do mnie e-mail.