fbpx

„Musicie być silni miłością, która wszystko znosi,
wszystkiemu wierzy, wszystko przetrzyma,
ta miłością, która nigdy nie zawiedzie”
– Jan Paweł II

Wesele w Borownicy

Już dziś przedstawiam Wam szczególne dla mnie wydarzenie, jakim jest ceremonia ślubna Agnieszki i Tomasza oraz zapierający dech w piersiach Hotel Janów. Od pierwszej minuty przygotowań w Hotelu do żywiołowego przyjęcia weselnego, ślub ten był po prostu ideałem dla mnie jako fotografa ślubnego i nie mogę się doczekać, aby pokazać Wam wszystkim reportaż ślubny mojego autorstwa 😉

Agnieszka i Tomasz przygotowywali się na ten wielki dzień w jasnych i stylowo urządzonych pokojach. Przy wyborze ich strojów ślubnych, zarówno u Panny Młodej jak i u Pana Młodego okazał się zręczny dotyk. Agnieszka wybrała klasyczną suknię ślubną z koronkowymi ramionami i dekoltem ułożonym w kształt serca. Włosy splecione miała w delikatny luźny kok z wpiętymi w nie ozdobnym łańcuszkiem. W dłoniach trzymała wykwintny bukiet kwiatów w kolorze ecru, pudrowego różu i zielonym.

Pan Młody miał na sobie elegancką, szykowną koszulę, która kontrastowała z czarnym garniturem. Idealną ozdobą ślubną dodająca uroku jest oczywiście czarna mucha jak i kwiaty w butonierce. Wbrew powszechnemu przekonaniu, ubranie ślubne wyglądało przepięknie, a butonierka ozdobiona symbolicznymi kwiatami z bukietu Panny Młodej nadała garniturowi Pana Młodego zmysłowości.

Podobne kolorystycznie kwiaty zdobiły boki wejścia Kościoła jak i Ołtarz. Następnie odbyła się uroczystość: piękna i religijna ceremonia ślubna. Była ona wprost dla Nich stworzona. Młoda Para w głębi otaczającej ją bieli i złota wyglądała zjawiskowo, czuli się swobodnie i co najważniejsze otaczali ich wyjątkowi dla Nich ludzie: rodzina oraz najbliżsi znajomi. Ich szczere spojrzenia zdołały powiedzieć więcej niż tysiąc słów. Po twarzach Państwa Młodych było widać, że darzą się wielkim uczuciem, a późniejsza przysięga i moment zakładania obrączek mówi wszystko. Ich miłość jest wielka, niepokonana, a co najważniejsze jest jedyna w swoim rodzaju. Radość, jaka w nich zagościła nie opuszczała ich od samego początku. Byłem bardzo szczęśliwy, gdyż mogłem w tym uczestniczyć.

Goście weselni gratulowali Agnieszce & Tomaszowi z całego serca po ceremonii ślubnej i świętowali je na cudownym przyjęciu przy lampce szampana jak i tańcach w Lublinie. Po wspólnym krojeniu tortu weselnego, Państwo Młodzi mieli dużo czasu na zdjęcia indywidualne i grupowe z przybyłymi na wesele gośćmi. Hotel Janów, czyli głównie jego wnętrze miało do zaoferowania tysiące pięknych ujęć, dające niewyobrażalne wrażenia na wykonanych zdjęciach. Goście Nowożeńców bawili się wspaniale, mogli cieszyć się czarującą atmosferą, jaka tam panowała. Młodzi czy starsi, bawili się znakomicie 😊

Niestety, nadszedł czas pożegnania się z marzycielskimi Nowożeńcami i ich oszałamiającym Hotelem Janów oraz pięknym ślubem z kilkoma osobistymi słowami fotografa ślubnego: “Agnieszko, Tomaszu, serdecznie Wam dziękuję za umożliwienie mi towarzyszenia Wam podczas tego zjawiskowego dnia. Bardzo mi się podobało, jesteście naprawdę wspaniałą parą i niesamowicie słodką rodziną! Życzę powodzenia na przyszłość!”

Zapraszam również do obejrzenia zdjęć z tego niepowtarzalnego wydarzenia 😉

Privacy Preference Center