Hotel Janów – Wesele w Lublinie – Agnieszka i Tomasz

Kolejna Para Młoda i kolejna udana realizacja, tym razem miałem okazję wykazać się, jako fotograf ślubny Lublin. Agnieszka i Tomasz, jako miejsce swojego wesela wybrali hotel Janów. Miejsce to jest naprawdę imponujące jeśli chodzi o rozmiary i wystrój. Wokół hotelu znajduje się pokaźny i dobrze zadbany plac, na którym można wykonać ładne zdjęcia. Tradycyjnie, naszą sesję rozpoczęliśmy od sfotografowania przygotowań do uroczystości. Najwięcej działo się jak zawsze u Panny Młodej, makijaż, fryzura, każdej kobiecie zależy na tym, by w dniu ślubu olśnić przyszłego męża i wszystkich gości swoją urodą. Pan Młody również nie próżnował, w końcu on też tego dnia musi prezentować się nienagannie.

Fotograf ślubny Lublin – wesele w hotelu Janów

Etap przygotowań minął, jak zawsze bardzo szybko, zaraz po nim nadszedł czas najważniejszego momentu w tym wyjątkowym dniu, czyli ceremonii w kościele. To właśnie wtedy, jako fotograf ślubny Lublin mam najwięcej pracy. Nie mogę dopuścić do tego, by chociażby jedna z wyjątkowych chwil została pominięta. Tym razem również dałem z siebie wszystko, by nie zawieść zaufania Agnieszki i Tomasza. Zdjęcia z ceremonii wyszły bardzo dobrze, Młodzi przysięgli sobie miłość, zrobiłem też zdjęcia przed świątynią, a w ruch poszedł dron. Mogliśmy ruszać dalej, Hotel Janów już na nas czekał. Po uroczystej ceremonii w kościele przyszedł czas na zabawę do białego rana.

Imponujący Hotel Janów – udane wesele w Lublinie

Trzeba przyznać, że Hotel Janów robi wrażenie już z daleka. Jako fotograf ślubny Lublin bywam tutaj często, jednak za każdym razem jestem pełen podziwu dla tego wspaniałego obiektu. Na wstępie nowożeńcy zostali tradycyjnie przywitani przez rodziców chlebem i solą. Pan Młody przeniósł świeżo poślubioną małżonkę przez próg i mogliśmy już zacząć zabawę. Spora część ślubnego reportażu to zdjęcia z zabaw oczepinowych, trzeba przyznać, że były naprawdę zabawne i wywołały dużo śmiechu wśród gości. Wesele można zaliczyć do udanych.

Sesja ślubna w szklarni i na łonie natury – fotograf ślubny Lublin

Nadszedł czas na ostatni etap ślubu, wesela i związanego z nim wesołego rozgardiaszu, czyli sesję plenerową. Wykonałem już naprawdę wiele sesji ślubnych w plenerze, jednak za każdym razem podchodzę do nich z należytą uwagą. W końcu to zdjęcia ze ślubnego pleneru stanowią zwieńczenie  reportażu ślubnego. Agnieszka i Tomasz postawili na zdjęcia w szklarni, gdzie idealnie wykorzystać można grę świateł. Sesja odbyła się w piękny, słoneczny dzień, więc wykonanie udanych zdjęć nie było dla mnie żadną trudnością. Zabacz zdjęcia pod linkiem w nieco innym stylu SESJA ŚLUBNA W SZKLARNII I GÓRACH PIEPRZOWYCH. W pewnym momencie w kadrze pojawił się uroczy kociak, który został nieoczekiwanym bohaterem sesji zdjęciowej. Sesja Agnieszki i Tomasza zaowocowała zdjęciami pełnymi autentycznej czułości, bliskości i przywiązania, jakim z pewnością darzą się młodzi małżonkowie. Jestem szczerze zadowolony z naszej współpracy, życzę też im dużo szczęścia, w tej wyjątkowej podróży, zwanej życiem, w którą zdecydowali udać się razem.

„Musicie być silni miłością, która wszystko znosi,
wszystkiemu wierzy, wszystko przetrzyma,
ta miłością, która nigdy nie zawiedzie”
– Jan Paweł II

Wesele w Borownicy

Już dziś przedstawiam Wam szczególne dla mnie wydarzenie, jakim jest ceremonia ślubna Agnieszki i Tomasza oraz zapierający dech w piersiach Hotel Janów. Od pierwszej minuty przygotowań w Hotelu do żywiołowego przyjęcia weselnego, ślub ten był po prostu ideałem dla mnie jako fotografa ślubnego i nie mogę się doczekać, aby pokazać Wam wszystkim reportaż ślubny mojego autorstwa ?

Agnieszka i Tomasz przygotowywali się na ten wielki dzień w jasnych i stylowo urządzonych pokojach. Przy wyborze ich strojów ślubnych, zarówno u Panny Młodej jak i u Pana Młodego okazał się zręczny dotyk. Agnieszka wybrała klasyczną suknię ślubną z koronkowymi ramionami i dekoltem ułożonym w kształt serca. Włosy splecione miała w delikatny luźny kok z wpiętymi w nie ozdobnym łańcuszkiem. W dłoniach trzymała wykwintny bukiet kwiatów w kolorze ecru, pudrowego różu i zielonym.

Pan Młody miał na sobie elegancką, szykowną koszulę, która kontrastowała z czarnym garniturem. Idealną ozdobą ślubną dodająca uroku jest oczywiście czarna mucha jak i kwiaty w butonierce. Wbrew powszechnemu przekonaniu, ubranie ślubne wyglądało przepięknie, a butonierka ozdobiona symbolicznymi kwiatami z bukietu Panny Młodej nadała garniturowi Pana Młodego zmysłowości.

Podobne kolorystycznie kwiaty zdobiły boki wejścia Kościoła jak i Ołtarz. Następnie odbyła się uroczystość: piękna i religijna ceremonia ślubna. Była ona wprost dla Nich stworzona. Młoda Para w głębi otaczającej ją bieli i złota wyglądała zjawiskowo, czuli się swobodnie i co najważniejsze otaczali ich wyjątkowi dla Nich ludzie: rodzina oraz najbliżsi znajomi.

Ich szczere spojrzenia zdołały powiedzieć więcej niż tysiąc słów. Po twarzach Państwa Młodych było widać, że darzą się wielkim uczuciem, a późniejsza przysięga i moment zakładania obrączek mówi wszystko. Ich miłość jest wielka, niepokonana, a co najważniejsze jest jedyna w swoim rodzaju. Radość, jaka w nich zagościła nie opuszczała ich od samego początku. Byłem bardzo szczęśliwy, gdyż mogłem w tym uczestniczyć.

Goście weselni gratulowali Agnieszce & Tomaszowi z całego serca po ceremonii ślubnej i świętowali je na cudownym przyjęciu przy lampce szampana jak i tańcach w Lublinie. Po wspólnym krojeniu tortu weselnego, Państwo Młodzi mieli dużo czasu na zdjęcia indywidualne i grupowe z przybyłymi na wesele gośćmi. Hotel Janów, czyli głównie jego wnętrze miało do zaoferowania tysiące pięknych ujęć, dające niewyobrażalne wrażenia na wykonanych zdjęciach. Goście Nowożeńców bawili się wspaniale, mogli cieszyć się czarującą atmosferą, jaka tam panowała. Młodzi czy starsi, bawili się znakomicie ?

Niestety, nadszedł czas pożegnania się z marzycielskimi Nowożeńcami i ich oszałamiającym Hotelem Janów oraz pięknym ślubem z kilkoma osobistymi słowami fotografa ślubnego: „Agnieszko, Tomaszu, serdecznie Wam dziękuję za umożliwienie mi towarzyszenia Wam podczas tego zjawiskowego dnia. Bardzo mi się podobało, jesteście naprawdę wspaniałą parą i niesamowicie słodką rodziną! Życzę powodzenia na przyszłość!”

Zapraszam również do obejrzenia zdjęć z tego niepowtarzalnego wydarzenia ?

Privacy Preference Center