“Na swój wielki dzień Angelika i Filip wybrali jedno z najpiękniejszych miejsc do odwiedzenia na fotograficznej mapie ślubnej w całej okolicy – Dwój Amelii w Rudzie Kościelnej pod Ćmielowem. Odwiedzając to piękne miejsce nie tylko możemy nasycić oczy niezwykłym otoczeniem przyrody, ale również udać się razem z Młodą Parą w magiczną podróż.

Ślub plenerowy – wyzwanie dla fotografa ślubnego

Sam dworek jak i jego otoczenie, to prawdziwie ekskluzywne miejsce. Każdy cal obiektu charakteryzuje się niesamowitą elegancją i klasą. Jasne, przytulne wnętrza, stylowe dodatki, rozległy ogród i klimatyczna altana – okoliczności wprost wymarzone do zorganizowania niewielkiego, kameralnego przyjęcia z wielką dozą elegancji. Ogromny, pięknie utrzymany zielony ogród jest wymarzonym tłem do wykonania zdjęć. Bardzo się cieszę, że miałem możliwość wykonania tego reportażu ślubnego. Był dla mnie ogromnym wyzwaniem, ponieważ po raz pierwszy podjąłem się fotografowania ślubu plenerowego.

O piękny wygląd Panny Młodej i jej mamy zadbała Anita Rutczyńska z Przystanek Piękna. Jej profesjonalne podejście i wsłuchanie się w potrzeby dało niesamowity efekt – obie Panie wyglądały zjawiskowo. Makijaże obłędnie prezentowały się na zdjęciach i nie wymagały retuszu. W dużej mierze to także zasługa ekskluzywnych kosmetyków Mary Kay.

Młodzi postawili na klasykę i elegancję zarówno w wyglądzie, jak i wystroju. Ich oczekiwania w pełni spełniła firma Sis Weddings, która zadbała o każdy, najmniejszy dekoracyjny szczegół. Były złote podtalerze, zielone serwetki, kwiaty – słowem – po prostu cudowne i pięknie akcenty. Dekoracje przepięknie podkreśliły klimat Dworu Amelii.

Sesja plenerowa w sprzyjających okolicznościach przyrody

Muszę przyznać, że w dniu ślubu i w trakcie oraz zabawy weselnej mieliśmy naprawdę wiele szczęścia. Mówię o sprzyjających okolicznościach przyrody oraz pogody. Piękne słońce sprzyjało wykonaniu równie pięknych ujęć i nawet kilka kropli deszczu nam w tym nie przeszkodziło. Wielkie ukłony należą się bez wątpienia dla DJ Gomezzz, który rozgrzał parkiet do czerwoności i zaczarował światłem to już i tak magiczne miejsce. Równocześnie podziękowania należą się pozostałym członkom obsługi, którzy uświetnili swoją pracą to wydarzenie, aby było ono na jak najwyższym poziomie. Angeliko i Filipie, jeszcze raz dziękuję za zaufanie i wybranie zespołu Paweł Stec Photography do zrealizowania oprawy fotograficznej w Rudzie Kościelnej, która graniczy z Ćmielowem słynącym z najlepszej porcelany w Polsce. Gratulacje! Oto piękna historia tej cudownej Pary oraz ich wyjątkowego dnia opisana zdjęciami – od przygotowań, przez piękny i wzruszający ślub plenerowy, najważniejsze momenty i najbardziej szczegółowe detale, aż po sam gorący wieczór pełen zabawy i energii. Zapraszam na małą dawkę zdjęć spośród kilku tysięcy, które miałem przyjemność wykonać dla Pary Młodej. Mogę bez wahania powiedzieć, że był to gwiezdny dzień pełen cudownych i ciepłych ludzi, których miałem przyjemność poznać. Angelika i Filip, to jedna z najsympatyczniejszych par, jakie miałem przyjemność fotografować, a ich piękny ślub był doświadczeniem, które zapamiętam na długo.”