Sesja narzeczeńska w Rzeszowie – Las w Stalowej Woli, Muzeum Kolbuszowa

Fotografując zakochane w sobie pary wędruję po różnych zakątkach naszego kraju. Pozwala mi to nie tylko cieszyć się ich pięknem, ale również uwiecznić je na swoich zdjęciach. Tym razem wspólnie z Anią i Kamilem wykonaliśmy zdjęcia w okolicach Rzeszowa. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z kadrami, które udało nam się stworzyć.

Sesja narzeczeńska w klimacie rustykalnym

Sesja narzeczeńska powinna mieć jasny motyw przewodni. Dlatego też wspólnie z fotografowaną parą postanowiliśmy postawić na klimat rustykalny. Tym bardziej, że w okolicach Rzeszowa nie brakuje miejsc do wykonania zdjęć narzeczeńskich utrzymanych w tej właśnie stylistyce.
Poza odpowiednim tłem do zdjęć zadbaliśmy również o rekwizyty do sesji narzeczeńskiej takie jak wianek dla Ani. Dopasowane do klimatu sesji pozwoliły nam osiągnąć oczekiwany efekt i pomogły w osiągnięciu klimatu podczas sesji narzeczeńskiej.

Las w Stalowej Woli – piękno natury

Gęsty, pełen zieleni las to zawsze doskonałe miejsce na wykonanie zdjęć – sprawdza się zarówno w przypadku sesji narzeczeńskich, jak i plenerów ślubnych. Dlatego też postanowiliśmy wykorzystać bliskość lasu w Stalowej Woli, który zachwycił nas pięknem przyrody. Dzięki temu, że pogoda tego dnia wyjątkowo nam dopisywała udało mi się wykorzystać przepiękną grę świateł, dzięki czemu ujęcia są żywe i radosne.

Zdjęcia w Rzeszowie – Muzeum Kolbuszowa

Kolejnym z miejsc, w których wykonaliśmy sporo udanych ujęć było Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej. To niezwykle klimatyczne miejsce. Park Etnograficzny należący do Muzeum świetnie nadaje się jako miejsce do wykonywania fotografii w ludowym stylu. Wykorzystując tamtejszą architekturę, a konkretniej drewniane zabudowania udało nam się stworzyć wiele radosnych, swojskich ujęć, które przykuwają uwagę i wzbudzają szeroki uśmiech.

Serdecznie dziękuję Ani i Kamilowi za współpracę podczas tej niezwykle klimatycznej, pełnej uczuć sesji narzeczeńskiej. Dzięki Waszej swobodzie udało nam się stworzyć ujęcia, które w pełni ukazują piękno nie tylko Waszej miłości, ale również naturę jaka Nas otacza!

Sesja narzeczeńska w Rzeszowie lub innej lokalizacji to idealny prezent dla swojej wybranki.

Sesja narzeczeńska w Rzeszowie jest super miejscem na zdjęcia przedślubne, Skansen w Kolbuszowej czy inne plenery. Podpowiem Wam w co się ubrać na sesję narzeczeńską oraz co ze sobą zabrać. Czas jaki potrzebujemy na zrealizowanie narzeczeńskiej sesji zdjęciowej w Rzeszowie to dwie godziny. Po wykonaniu zdjęć przeprowadzamy staranna selekcję, w której wybieramy najlepsze zdjęcia, ale również PM może sama wybrać zdjęcia z pośród ogromnej ilości zdjęć jaką wykonuję.

Sesja narzeczeńska w Rzeszowie – Piękna pogoda

Na sesji narzeczeńskiej maju była piękna pogoda i niesamowite światło. Majowe temperatury są bardzo przyjemne, ze względu na brak komarów oraz nadmiernego upału. Na sesji mogliśmy spotkać innych fotografów ślubnych jak w wyszukiwarce pisząc fotograf ślubny Rzeszów . Podczas sesji narzeczeńskiej Muzeum Kultury Kolbuszowa, w której panuje urok staropolskiej wsi. Ania i Kamil to niewątpliwie zakochana w sobie para , która zdecydowała się na wspaniałą pamiątkę w postaci sesja narzeczeńska w rzeszowie. Już powiedzieli sobie sobie sakramentalne “TAK”. Czy Wy jesteście tak, a to link do ich reportażu ślubnego.

Ślub w stylu flisackim – Nisko – A & K

Zapraszamy do współpracy