Babie lato Gdów – Fotograf ślubny Kraków

Babie lato Gdów to sala weselna, która znajduje się w urokliwym otoczeniu lasu i rzeki Raby co widać na zdjęciach z drona. Dom weselny Babie lato Gdów to piękne miejsce na wesele w Krakowie i okolicach. Babie lato Gdów nie tylko zapewnia wysoki standard, ale też miejsce na plener ślubny w czasie wesela. Zdecydowanie wnętrze sali weselnej Babie Lato jak i otoczenie jest przyjazne dla fotografa ślubnego w Krakowie.

Typowe wesele z wieloma atrakcjami, takie imprezy lubię najbardziej. Profesjonalni DJ – e  weselni, których bogaty repertuar muzyczny przyciągnął na parkiet niemal wszystkich uczestników wesela, pozwalając mi utrwalić na zdjęciach wesołą i szaloną zabawę.  Mówiąc krótko – był ogień. Poza parkietem również było ciekawie! Goście uformowali z siebie wielkie serce, które jako fotograf utrwaliłem w reportażu ślubnym, za pomocą drona. Zdjęcia ślubne z drona są doskonałym dodatkiem jako uzupełnienie albumu ślubnego. Dużym zainteresowaniem gości weselnych cieszyła się fotobudka, jedna z największych atrakcji imprezy.

Wesele odbywało się w luźnej atmosferze, wszyscy doskonale się bawili, a mimo to wszystko szło zgodnie z planem. Iwka z Matim mogli pozwolić sobie na całkowitą beztroskę, bo nad całością imprezy czuwała profesjonalna ekipa fotograficzno – filmowa. Takie rozwiązanie jest bardzo dobre dla wszystkich, którzy chcą w pełni udokumentować dzień swojego ślubu, a jednocześnie wykorzystać do maksimum każdą z pięknych chwil i cieszyć się swoim wyjątkowym dniem. Z profesjonalnymi filmowcami firmy you and me doskonale się współpracuję i mam nadzieje na więcej Para Młodych, które zdecydują się na pakiet foto-video.

Przygotowania ślubne w Krakowie

Przygotowania ślubne przebiegły dość standardowo. Odbyliśmy krótką wizytę u Mateusza. Zwykle u Panów jest dość spokojnie w porównaniu z tym, co się dzieje u kobiet. Dużą atrakcję wzbudził samochód na ślub (Fiat 125p), którego obfotografowałem dokładnie z każdej strony. Polskie auta na ślub jak również Polskie piosenki na pierwszy taniec cieszą się coraz większą popularnością wśród młodych par.

Odległość między mieszkaniami Państwa Młodych była tak niewielka, ze można było przejść ją pieszo.  U Panny młodej miałem już więcej pracy. Starałem się wyłapać każdy szczegół, dzięki czemu w albumie ślubnym znalazły się fotografie, na których widnieje: fryzura ślubna, makijaż, Iwona w szlafroku z napisem Bride, sfotografowałem również toast z szampana przed ceremonią ślubną, błogosławieństwo. Towarzyszyliśmy Pannie Młodej także przy ubieraniu sukni ślubnej, co jest bardzo ważnym momentem w reportażu ślubnym czy inaczej zdjęcia ślubne.

Ceremonia ślubna w Krakowie – Sanktuarium w Krakowie

Sanktuarium świętej rodziny w Krakowie znajduje się bardzo blisko zamieszkania Pary Młodej i większość gości udała się tam pieszo. Panna Młoda wraz z Mateuszem podjechali swoim samochodem pod same drzwi sanktuarium. Oczywiście w Kościele czekał już Pan Młody i goście, a Pannę Młodą do ołtarza zaprowadził tato. Sam kościół zrobił na wszystkich niesamowite wrażenie, połączenie czerwonej cegły i ostrych łuków z delikatną bielą ścian dało surowy, lecz majestatyczny efekt. Duże wnętrze, sporo miejsca do pracy dla fotografa i ekipy filmowej, sprawiło, że nikt sobie nie przeszkadzał. Ksiądz prowadzący mszę był bardzo uprzejmy, wygłosił również wzruszające kazanie, które wywołało uśmiech na twarzach Pary Młodej oraz rozluźniło atmosferę. Wszystko to zaowocowało świetnym materiałem, pełnym uśmiechu i radości.

Po ceremonii nastąpiło efektowne wyjście Pary Młodej, zdjęcie grupowe, życzenia ślubne oraz brama kibiców drużyny piłkarskiej Pana Młodego z użyciem rac dymnych, co również zrobiło niesamowite wrażenie.

Iwona i Mateusz to pozytywna i uśmiechnięta para – ciepło i miłość, jaka od Nich bije, widoczna jest na zdjęciach z reportażu ślubnego. Wszystkie elementy ślubu tej Pary były dopracowane, a że eleganckie wesele wymaga odpowiedniej oprawy, to para postawiła na jedno z najlepszych miejsc na organizację wesela w Małopolsce, jakim jest Babie Lato w Gdowie.

Film ślubny Iwony i Mateusza w 4K