Ślub i Wesele w Dworek Binkowski. Przedstawiłem już efekty współpracy z Olą i Jakubem przy plenerze ślubnym w Maleszowej. Nie była to jednak jedyna okazja do fotografowania tej uśmiechniętej Pary Młodej. Jako fotograf ślubny towarzyszyłem im również podczas przygotowań do ceremonii ślubnej, która odbyła się w kościele parafialnym p.w. św. Mikołaja w Lisowie oraz także podczas przyjęcia weselnego w Dworek Binkowski. Poniżej znajdziecie małą ilość kadrów z tego wyjątkowego reportażu ślubnego.

Plener ślubny w Maleszowej – kliknij, aby wejść

plener slubny z drona

Ślub w kościele parafialnym p.w. św. Mikołaja w Lisowie

Kościół parafialny p.w. św. Mikołaja w Lisowie to świetne miejsce na ślub w Kielcach i okolicach. To świątynia o bardzo długiej historii, która (jak donoszą źródła) wybudowana została przed 1326 rokiem.
Kościół wyróżnia się kameralną atmosferą oraz pięknymi zdobieniami ścian i sufitu, które doskonale prezentują się na fotografiach ze ślubu. Na uwagę zasługuje również efektowna brama kościoła, przy której warto zrobić kilka ujęć.

Reportaż ślubny w czarno-bieli

Rozmawiając z przyszłymi nowożeńcami przed ślubem zwykle  pytam się czy lubią fotografie BW czyli czarno-białe zdjęcia ślubne. Większość Par odpowiada, że tak, ale nie wszystkie. Czasami są takie Pary Młode,  które chcą tylko i wyłącznie zdjęcia w kolorze i nie mam z tym problemu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zwykle wszystkie fotografie ślubne obrabiam w kolorze i te same w BW. Kliknij na kolaż poniżej, aby wejść do galerii.

fotograf na slub w kielcach, fotograf ślubny

Samochód do ślubu – prawdziwa gratka dla miłośników motoryzacji

Samochód do ślubu powinien wyróżniać się na tle innych aut w orszaku. Część Młodych Par stawia na eleganckie auto weselne, inni zaś chcą wyróżnić się sportowym charakterem auta. Nie inaczej było w przypadku tej Młodej Pary.
Jakub to prawdziwy miłośnik motoryzacji, który zadbał o to, by na ceremonię zaślubin przyjechać w naprawdę efektowny sposób.
Dodge Challenger Scat Pack w supermocnej wersji silnika 6.4 Hemi wydawać może się być nieco ekstremalną propozycją jako samochód do ślubu, jednak zdecydowanie pasował do pełnej energii Pary Młodej.
To wyjątkowe, sportowe, amerykańskie auto przykuło spojrzenia wszystkich gości weselnych. Nie mogło więc zabraknąć go również na moich ujęciach. Szczególnie podobało mi się palenie gumy i na zdjęciach ślubnych tez to wygląda bardzo efektownie.

Wesele w Dworku Binkowskim – Kielce

Po wzruszającej ceremonii ślubnej nadszedł czas na huczne świętowanie do samego rana. Miejscem organizacji przyjęcia stał się niezwykle malowniczy, kameralny i elegancki Dworek Binkowski znajdujący się w samym sercu Parku Baranowskiego.
To idealne miejsce na ślub w Kielcach, które zapewnia nie tylko pełnię komfortu, ale również stanowi doskonałe tło do ślubnych zdjęć.

Sala weselna w Dworku Binkowskim zachwyca elegancją dodatków, jasną kolorystyką oraz swoją przestrzennością. To miejsce, w którym nie brakuje miejsca do zabawy. Nie dziwi więc fakt, że parkiet szybko zapełnił się gośćmi, którym czas umilał niezawodny DJ na wesele.
Dzięki temu reportaż ślubny, który stworzyłem pełen jest radosnych i dynamicznych ujęć, które ogląda się z prawdziwą przyjemnością.

Muzyka na weselu

Ola i Jakub postawili na profesjonalizm, wybór padł na firmę DJ MICHAŁ. Oprócz świetnej muzyki na imprezie nie zabrakło ciekawych zabaw i śpiewów przy stołach. Efekty świetlne to najprostszy sposób na to by uzyskać super klimat, który w połączeniu z dobrą muzyką porywa weselników do tańca.

Motyw przewodni wesela – drzewka i natura

Bardzo ważnym elementem, o którym trzeba wspomnieć jest również motyw przewodni wesela Oli i Jakuba. Para postawiła na naturę, a konkretnie na drzewka, które były m.in. upominkami dla weselników. Goście weselni maja świetną pamiątkę, bo posadzone drzewka będą rosły przez długie lata i przypominały ten wspaniały dzień zawarcia związku małżeńskiego Oli i Kuby. Dekoracje sali utrzymane w odcieniach zieleni oraz prezenty, którymi obdarowano gości doskonale współgrały z roślinnością otaczającą Dworek Binkowski. Ten stonowany, elegancki a jednocześnie zauważalny motyw przewodni daje wiele możliwości kompozycyjnych, które świetnie prezentują się również na fotografiach ślubnych.

Privacy Preference Center