Fotograf na ślub w KielcachRóżany Dworek Ignacówka

Przed Wami kolejna ekspozycja kadrów, będących jedynie małą częścią historii, jaką przekazałem Młodej Parze i kolejne wspaniałe miejsce na przyjęcie weselne w Różanym Dworku Ignacówka – Kielce. Miejsce fantastyczne i stylowe w otoczeniu zieleni, nadające dodatkowego uroku i wszechogarniającego spokoju, które pozwala fotografowi towarzyszącemu Młodej Parze w dniu ślubu na wykorzystanie wielu dodatkowych możliwości uchwycenia niezwykłych chwil Młodej Pary sam na sam. Cóż mogę powiedzieć o tym przyjęciu ? Przede wszystkim ogrom uczuć, emocji i niesamowitej zabawy. To trzeba zobaczyć, aby móc choć w niewielkiej części zrozumieć emocje jakie towarzyszyły tej Młodej Parze!

Krok pierwszy – przygotowania

Przygotowania Narzeczonych są jednym z nieodzownych elementów całego przyjęcia weselnego. To ostatni moment, kiedy Narzeczeni spędzają ten czas osobno. Każde z nich ostatnie chwile stanu wolnego przeżywa na swój swoisty sposób, ogarnięty milionem myśli, emocji, szczęścia. Niektórzy na zmianę stanu cywilnego są przygotowani bez zastrzeżeń, tak jak ta Para, której miałem okazje towarzyszyć! Oboje uśmiechnięci i tylko wyczekujący momentu zawarcia związku małżeńskiego. Wydarzenie, jakim jest ślub, szczególnie dotyczy Młodej Pary, ale nie zapominajmy o tym jak wiele emocji kosztuje rodziców podczas błogosławieństwa młodych, czy także ten jeden wyjątkowy dla rodzica moment, kiedy ojciec oddaje przed ołtarzem swoje największe szczęście- rękę najdroższej córki jej przyszłemu mężowi…

Wyjątkowy orszak ślubny  – 21 Brygada Strzelców Podhalańskich

Pan Młody stoi przy ołtarzu,  Panna Młoda prowadzona jest przez ojca, a tym wszystkim wydarzeniom towarzyszy wyjątkowy orszak ślubny, składający się z członków 21 Brygady Strzelców Podhalańskich. Moment wzruszenia wśród wszystkich osób towarzyszących Młodej Parze, bowiem jest to moment, w którym oficjalnie rozpoczyna się dzień pełen niezwykłych emocji i wzruszeń. W końcu wszyscy, będący uczestnikami ślubu z niecierpliwością wyczekują tego uroczystego wkroczenia Panny Młodej.

Magiczny pokaz baniek mydlanych Bubble Show

Młoda Para, pragnąc zaskoczyć swoich Gości Weselnych postanowiła zorganizować bajeczny pokaz z udziałem baniek mydlanych. To była wyjątkowa chwila nie tylko dla najmłodszych, również osoby dorosłe miały możliwość choć przez chwile poczuć to beztroskie uczucie z dzieciństwa. Bubble Show to niesamowite widowisko, które wprowadziło Nas w świat magii i fantazji. Główną rolę odgrywały w nim bańki mydlane, delikatnie unoszące się w powietrzu tworzące niezwykle bajeczne kształty. Zdumiewający pokaz umilił czas Gościom Weselnym i ich pociechom łącząc niepowtarzalne efekty z wykorzystaniem płynu bańkowego, co wbrew pozorom naprawdę nie jest łatwe – uwierzcie mi! Niebywała, fantastyczna, a zarazem delikatna sceneria idealna do fotoreportażu i ta radosna część przyjęcia weselnego zakończona fantastycznymi kadrami.

Skansen w Kolbuszowej miejsce na plener ślubny

Miejsca takie jak Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej pozwalają przenieść się w inny wymiar, przeżyć inną rzeczywistość, wyciszyć i skupić wyłącznie na emocjach i uczuciach. Ta Para Młoda zdecydowała się na plener w otoczeniu przyrody, ze szczyptą historii przedstawionej w postaci zabytków architektury drewnianej. Naturalny pejzaż nadaje tym zdjęciom lekkości i delikatności. Subtelne ujęcia obrazują Młodą Parę w naturalny a zarazem bardzo estetyczny sposób, prezentują uczucia jakie nimi żądzą. Kadry pełne miłości i namiętności.

Fotografia lotnicza- zdjęcia dronem

Chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że reportaż ślubny, jest jedną z najważniejszych pamiątek, dzięki którym Młoda Para może zachować wspomnienia z tego wyjątkowego dla nich dnia. Dlatego zawsze dbam o to, aby reportaż oddawany w ręce Młodych był wykonany na wysokim poziomie i by po kilku latach nadal chętnie sięgali po album ślubny, mogąc z przyjemnością przeżyć te wyjątkowe chwile jeszcze raz! Jedną z wykorzystywanych przeze mnie technik fotografii jest fotografia lotnicza, dzięki której mam możliwość uwiecznić rzeczywistość z innej perspektywy. Wykorzystanie fotografii lotniczej przy aranżacji zdjęć ślubnych daje dodatkowe możliwości, mogę uchwycić szczegóły i wyjątkowość fotografowanych obiektów i osób, lub po prostu ukazać ogromne przestrzenie, podkreślając ich wyjątkowość. Na moim profilu znajduje się wiele zdjęć wykonanych z lotu ptaka. Również w przypadku tej Młodej Pary na pamiątkowych fotografiach uwieczniłem ich delikatne emocje z tej wyjątkowej, na ogół niedostępnej perspektywy. Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych!

Serdecznie zachęcam do obejrzenia kilkunastu zdjęć, które są małą częścią tego wyjątkowego reportażu!

Pragnę również złożyć podziękowania dla Bubble show za niesamowity pokaz.

Animacja i pokaz baniek: Bubble show

Sala weselna: Różany Dworek