Sesja narzeczeńska nad Jeziorem Tarnobrzeskim

Podczas sesji narzeczeńskiej Mateusza i Ewy w Tarnobrzegu miałem przyjemność fotografować również owoc ich miłości, małego Kacperka. Było wspaniale, całej trójce towarzyszyła urokliwa aura, co zresztą widać po kadrach z owej sesji. Gdy spotkaliśmy się z Mateuszem, Ewą i Kacperkiem po raz drugi postanowiliśmy przeprowadzić sesję narzeczeńską, a zarazem rodzinną z wodą i żaglówkami w tle, aby nawiązać do służby w marynarce w Świnoujściu, jaką na co dzień wykonuje przyszły Pan Młody. Sesję zaczęliśmy na Tyrolce, a zakończyliśmy w porcie Marina nad Jeziorem Tarnobrzeskim.

Rezydencja Sulisławice – wesele w urokliwym i pięknym miejscu w okolicy Staszowa

Jestem szczęśliwy, gdy mogę udokumentować wszystkie wydarzenia oraz atrakcje ślubne i weselne. Na tym ślubie nie byłem tylko świadkiem przysięgi małżeńskiej, ale również fotografem na chrzest. Fotograf na ślub to nie tylko kolejna osoba obsługująca wesele, ale jest najbliżej Pary Młodej w trakcie ceremonii i to jest właśnie piękne, być tak blisko Pary i Ołtarza, dodatkowe emocje zapewnił Chrzest. Fotografia ślubna nie może się znudzić i jest to wspaniała przygoda, gdzie mogę się spełnić we wszystkich dziedzinach fotografii i zwykle za każdym razem jest podobnie, ale czekają mnie niespodzianki, na które muszę być przygotowany– zarówno ślub, jak i wesele. Rezydencja Sulisławice, w której miałem zaszczyt fotografować przyjęcie weselne Ewy i Mateusza dostarczyło dla wszystkich niesamowitych wrażeń, ale przeczytajcie do końca.

 

Przygotowania ślubne Marynarza…..

Żołnierz służby czynnej może założyć strój wyjściowy na własny ślub i tak właśnie zrobił Mateusz. Mundur Marynarki jest szczególnie  pięknym mundurem polskiej armii, a każdy żołnierz jest bardzo dumny gdy założy mundur galowy swojej formacji. Nie jest to oficjalne wydarzenie wojskowe, więc mundur jest opcjonalny, ale większość mundurowych wybiera mundur na część oficjalną, a w luźnej części imprezy weselnej zwykle zakładają coś mniej oficjalnego.

Przygotowania Pana Młodego w tym przypadku przebiegały dość standardowo……………

 

Pierwsze spotkanie i wykupiny przyszłej żony i syna w marynarskim stylu

Nie obyło się również bez tradycyjnego wykupu Panny Młodej, lecz w tym przypadku nie była ona tam sama. Bowiem towarzyszył jej ich syn, Kacper. Uśmiechy na twarzach oraz radość, która im przyświecała spowodowała, że cała ceremonia nabrała zupełnie innego koloru. Miłość, jaka w nich tkwi sprawia, że wszystko wokół nich staje się piękniejsze, czego najlepszym dowodem jest uśmiech na twarzy ich małej pociechy.

Ślub i Chrzest święty podczas jednej uroczystości

Ceremonia chrztu świętego dziecka połączona z uroczystością ślubu rodziców staje się coraz bardziej popularna. Idealnym pomysłem jest więc impreza mająca na celu takie właśnie zjednoczenie. Dla mnie jednak najważniejsze jest to, aby Para Młoda chciała po prostu spędzić ten wyjątkowy dla nich dzień razem, we trójkę. Organizacja ceremonii chrzcielnej jak i ślubnej to olbrzymie wyzwanie, lecz z pomocą najbliższych wszystko jest możliwe. Nad przebiegiem całej ceremonii czuwał DJ M&M Wodzirej, który świetnie prowadził całą imprezę i to głównie dzięki niemu parkiet został nagrzany wprost do czerwoności. Towarzyszył im ogrom uczuć, emocji i wspanialej zabawy, która stanowi zaledwie część historii, którą wspólnie piszą E&M&K.

 

Ewa i Mateusz to jedna z zakochanych par, jakie mogłem kiedykolwiek spotkać, a poznanie ich i podzielenie się z nimi ich dniem było dla mnie prawdziwą przyjemnością. Są w sobie zabójczo zakochani, przyjaźni i tworzą naprawdę piękną i zgraną parę. To wydarzenie zapadnie głęboko w pamięć nie tylko Ewie i Mateuszowi. Jako fotograf na ich ślubie także z sentymentem wspominam to doświadczenie, a najlepszym dowodem są poniższe zdjęcia. Serdecznie zapraszam do obejrzenia.

Przed Wami około 400 starannie wybranych  kadrów, które są tylko małą częścią historii, którą przekazałem Ewie i Mateuszowi. Ogrom uczuć, emocji i niesamowitej zabawy. Mam nadzieję, że miło spędzicie czas oglądając te zdjęcia.

Pragnę również złożyć podziękowania świetnemu DJ – jowi, który świetnie poprowadził całą imprezę.

DJ Wodzirej: DJ M&M Wodzirej

Ceremonia: Cholewiana Góra – Niepokalanego Serca NMP

Sala weselna: Rezydencja Sulisławice

sesja Narzeczeńska – kliknij aby wejść 

Taka sesja narzeczenska w tarnobrzegu