Fotograf za granicą – sesja ślubna za granicą

Uwielbiacie razem poznawać świat, a może chcecie przeżyć nową i niezapomnianą przygodę? Jeśli Waszym marzeniem jest wyjątkowa sesja zdjęciowa poza granicami Polski to świetnie trafiliście! Zaprezentuję Wam niesamowitą sesję zdjęciową za granicą — choć przyznam szczerze, że tego nie da się opisać słowami, trzeba to przeżyć samemu – na pewno warto!

Jeśli kiedykolwiek pomyśleliście o zorganizowaniu sesji ślubnej za granicą, warto na moment zatrzymać się przy tym reportażu, który pragnę Wam zaprezentować. Będziecie mogli choć przez chwilę spojrzeć oczami innych i zrozumieć jak wielką przygodą jest zagraniczny plener ślubny. Kiedyś taka sesja zdjęciowa kojarzyła się wyłącznie z luksusową i kosztowną częścią planowanej ceremonii ślubnej, jednak czasy się zmieniły a plener zagraniczny niejednokrotnie nie odbiega kosztowo od dotychczas znanych wydatków związanych z organizacją ślubu i sesji Młodej Pary. Przede wszystkim należy pamiętać, że planując sesję ślubną z odpowiednim wyprzedzeniem, mamy sporą szansę na wybór miejsca docelowego i zakup biletów o obniżonej cenie. Wiele miast Europejskich jak romantyczny Paryż, czy urocza i klimatyczna Wenecja, a może styl londyński wówczas stolica Wielkiej Brytanii –  Londyn to miejsca, które oferują dużo atrakcyjnych lokalizacji do wykonania wyjątkowych zdjęć. Dodam jeszcze, że jedną z istotniejszych kwestii, jaką należy mieć na uwadze podczas planowania sesji zdjęciowej za granicą jest Wasza wymarzona pora roku.

Najczęściej Młoda Para zabierając fotografa za granicę, chce mieć pamiątkę w postaci zdjęć z tego wyjątkowego czasu jaki spędzają razem tuż po ślubie. Jednakże zdecydowana większość łączy sesję ślubną z krótkim urlopem, odrywając się od codzienności, gdzie bez pośpiechu i panującego zgiełku może wypocząć po intensywnych przygotowaniach związanych z organizacją ślubu i emocjach jakie towarzyszyły Młodej parze w dniu ceremonii. Dla mnie jako fotografa ślubnego sesja zdjęciowa wykonana za granicą to determinacja do realizacji zupełnie innych, a co za tym idzie wyjątkowych zdjęć, aby w pełni zadowolić oczekiwania Młodej Pary względem wspomnień i przeżyć z ich wyjątkowej podróży. Podróże mnie inspirują, a doświadczenie jakie zdobywam podczas wyjazdu na plener ślubny kreuje we mnie szczególną wizje oryginalnych i nieszablonowych pomysłów na utrwalenie bliskości i miłości Młodej pary na zdjęciach.

Antwerpen, Brugge, Oostende  – urocze miejsca na plener ślubny w Belgii

Towarzysząc tej Młodej Parze miałem okazję przeżyć z nimi wyjątkowe chwile, które zaowocowały niezwykłymi kadrami. Zastanawiacie się, czy Belgia – jedno z państw mało rozsławionych w tematyce uroczych miejsc na plener ślubny, a jednak jak niewiarygodne. Podróżując po Belgii mieliśmy okazje zatrzymać się na chwile w mieście Antwerpia, które słynie z diamentów, czy awangardowej mody. Jest miejscem, które przyciąga wiele młodych i otwartych osób z całego świata. To także miasto, w którym znajduje się największy port belgijski, a nawet zwykły dworzec kolejowy jest niczym prawdziwe dzieło architektoniczne. Kolejny nasz przystanek to Brugge stanowiący wyjątkowe tło, jakim jest średniowieczna zabudowa tego miasta, zachwycająca swoją historyczną przeszłością oraz Oostende bardzo atrakcyjne pod względem wizualnym, przyciągające ze względu na niewiarygodne budowle, katedry, a także klimatyczne, romantyczne mola i promenady. Na jednym z takich molo spędziliśmy z Młodą Parą szczególne chwile, podczas nocnej sesji plenerowej. Cisza, spokój, szum morza i delikatny błysk świateł w tle stworzyły bardzo romantyczny klimat.

Czym jest GIF w fotografii ślubnej  – plener ślubny za granicą

Gif to ruchomy obraz, który pozwala fotografowi w niebanalny sposób stworzyć coś wyjątkowego z kilku klatek zdjęć. Przy pomocy takiej techniki obrabiania zdjęć mogę poruszyć postacie, sprawić aby światło gwiazd stworzyło efekt migającej ścieżki, lub zamienić statyczne morze w efekt falującej wody. Tworzenie GIFÓW to świetna zabawa dla Młodej Pary, czego doskonałym przykładem jest moja dzisiejsza Para. Wyjątkowość tych kadrów polega na okazaniu emocji, radości i zabawy podczas tworzenia czegoś innego – nowego, która w przyszłości przywoła wiele wspomnień z tej sesji plenerowej. Zobaczcie sami, jakie to może być ekscytujące przeżycie!

 

Bardzo się cieszę, że mogę pokazać Wam kilka niesamowitych zdjęć z pleneru ślubnego za granicą, a jeśli trafiliście do mnie  i zainteresowała Was tematyka zagranicznej sesji zdjęciowej serdecznie zachęcam do oglądnięcia całego reportażu, bowiem to tylko namiastka z całej sesji. Całość podzieliliśmy na dwa etapy ( Antwerpii, Brugge, Oostende i w drugi dzień Doel, Antwerpen night). Już wkrótce sesja z drugiego dnia.

Zapraszamy do oglądania!

Privacy Preference Center