Dom weselny Karolina – Kinga i Adam

Współpracę z Kingą i Adamem zaczęliśmy od narzeczeńskiej sesji, która była jednocześnie sesją ciążową. Przyszli Państwo Młodzi postawili na zdjęcia w ciekawym klimacie, na tle natury, surowych murów i miejskiego gwaru. Fotografie opromieniały szczere uśmiechy zakochanych i wibrujące w powietrzu uczucie. Narzeczeni doskonale wiedzieli, jak przygotować się do sesji, wybrali stroje, w których z pewnością czuli się komfortowo i zarazem dobrze się prezentowali, co sprawiło, że zdjęcia okazały się nadzwyczaj udane. To właśnie podczas tej sesji mieliśmy okazję lepiej się poznać, dzięki czemu na ślubie Kinga i Adam czuli się w moim towarzystwie bardzo swobodnie, co przełożyło się na udane, naturalnie wyglądające fotografie, bez sztucznego pozowania i nieszczerych uśmiechów. Oczywiście sesja narzeczeńska również okazała się udana, mimo że była to nasza pierwsza współpraca. Jako fotograf ślubny Gorzyce wiem, jak rozładować atmosferę i sprawić, by fotografowana para zapomniała o obecności obiektywu aparatu i skupiła się wyłącznie na sobie.

Fotograf ślubny Gorzyce – dzień ślubu Kingi i Adama

Dzień ślubu, a zarazem dla mnie dzień pracy, rozpoczął się tradycyjnie od sfotografowania przygotowań do uroczystości. Niemal każda para chce zapisać na fotografiach te wyjątkowe momenty. Przygotowania Kingi i Adama nie różniły się bardzo od tego, co oglądam w swojej pracy na co dzień, rozpoczynając sesje ślubne innych par młodych. Były szerokie uśmiechy, rozłożone na stole obrączki, czekające na to, by wsunąć je na palec, były ślubne pantofelki, suknia i zakładanie muszki panu młodemu, wszystko to było wstępem do nadchodzącej uroczystości zaślubin. Przed wyjazdem do kościoła czekało nas jeszcze pełne wzruszeń błogosławieństwo pary młodej, przez rodziców. Chwile spędzone w kościele upływały uroczyście i wzruszająco, goście wiedzieli, że czeka już na nich dom weselny Karolina i przygotowane w nim przyjęcie, które miało porwać wszystkich do tańca i upoić szczęściem młodej pary i jej rodziny. Jako fotograf ślubny Gorzyce również nie mogłem się doczekać przyjęcia, szczególnie że miało ono odbyć się w miejscu, w którym miałem już okazję pracować.

Dom weselny Karolina – elegancka sala weselna

Po uroczystości czekały nas jeszcze zdjęcia pod kościołem. To właśnie tutaj Kinga i Adam mieli okazję po raz pierwszy zaprezentować się, jako maż i żona. Następnie nie pozostało nam już nic innego, jak udanie się na salę weselną. Dom weselny Karolina przywitał nas eleganckim wystrojem i miłą atmosferą. Goście czuli w powietrzu, że zabawa będzie udana i potrwa przez całą noc. Jako fotograf ślubny Gorzyce musiałem wykazać się refleksem i pilnować, by żadna ze wspaniałych chwil nie umknęła mi spod obiektywu. Chwil tych było sporo. Piękny pierwszy taniec młodych małżonków, toasty, życzenia i rozkręcająca się zabawa taneczna to wszystko tworzyło razem harmonijną całość i sprawiło, że każdy z gości czuł się na przyjęciu swobodnie.

Jakie otoczenie ma dom weselny Karolina?

Bardzo wiele przyjęć weselnych miałem okazję fotografować, jako fotograf ślubny. Gorzyce i znajdujący się tu dom weselny Karolina to miejsce, pełne pozytywnych wibracji, dzięki którym czuć, że każde odbywające się tu przyjęcie po prostu musi się udać. Tak też było z weselem Kingi i Adama. Wszystko szło po myśli Pary Młodej, a nawet jeśli zdarzyły się jakieś drobne wpadki, to nikt ich nie zauważył. Dom weselny Karolina to naprawdę urocze miejsce, na uwagę zasługuje też otoczenie budynku, które powinien docenić każdy fotograf ślubny. Gorzyce to malownicza miejscowość a dom weselny dodaje jej uroku, i sprawia, że często staje się celem przyjazdu turystów. Dom otoczony jest malowniczą zielenią, na jej tle wychodzą bardzo udane zdjęcia.  Oprócz zieleni jest tutaj również piękny mostek i staw, po którym często pływają łabędzie. Osoby szukające przytulnego miejsca na urządzenie swojego wesela, mogą stawiać na dom weselny Karolina.

Dom weselny Karolina- Kinga & Adam

Przed Wami prezentacja małej części starannie wybranych kadrów, które są tylko małą częścią historii Kingi i Adasia. Ogrom uczuć, emocji i niesamowitej zabawy. Mam nadzieję, że miło spędzicie czas oglądając te zdjęcia.

Współpraca: Serdeczne podziękowania za fajną współpracę przy tworzeniu fotorelacji dla lukaszlukawski.pl i dawidrojek.pl

Ceremonia: Kościół Rzymskokatolicki pw. św. Mikołaja Biskupa w Zaleszanach

Sala weselna: Dom Weselny Karolina

Plener ślubny: Dom Weselny Karolina

Całość sesji narzeczeńskiej pod linkiem