Paulina i Kamil – zajazd Sezam – sesja ślubna w Belgii

Pracując jako fotograf Stalowa Wola, nie ograniczam się wyłącznie do jednego miasta. Na życzenie klientów jeżdżę po całym kraju, a ostatnio coraz częściej również przekraczam jego granice. Ostatnio na prośbę sympatycznej pary – Pauliny i Kamila, udałem się do Belgii, by tam nie tylko rozkoszować się wspaniałym klimatem tego kraju, ale też (przede wszystkim) pracować. Sesję podzieliliśmy sobie na dwa etapy. Pierwszy odbył się w Antwerpii, Brugge i Oostende, a drugi w Doel i Antwerpen. Zanim jednak udaliśmy się na sesję do Belgi, jako fotograf ślubny Stalowa Wola utrwaliłem na zdjęciach przygotowania do ślubu, ceremonię i wesele. Młodzi postawili na Zajazd Sezam, Stalowa Wola słynie z niego, wiele par mieszkających w tych okolicach, decyduje się na to, by ich wesele odbyło się właśnie tutaj.

Od Stalowej Woli do Belgii – ślub i wyjątkowa sesja zdjęciowa

Sesję zdjęciową rozpoczęliśmy tradycyjnie od fotografowania przygotowań do ceremonii, jest to etap, którego nie powinien pomijać profesjonalny fotograf ślubny. Stalowa Wola to miasto, w którym pracuję najczęściej, bez problemu się więc odnalazłem i w odpowiednim czasie udałem się do młodych, by towarzyszyć im w tych ekscytujących i pełnych oczekiwania chwilach. Podczas przygotowań panny młodej nie mogliśmy narzekać na nudę, ponieważ towarzyszyły nam dzieci. Najmłodszy uczestnik sesji większość czasu spokojnie przespał w swoim łóżeczku, jednak nie pozwoliło mu to uniknąć przebrania się w urocze ubranko. Maluszek nie wiedział o tym, że jest to również jego dzień, ponieważ ślub rodziców połączony był z jego chrztem. Po przygotowaniach wszystko odbywało się według standardowego schematu. Udaliśmy się do kościoła, by wspólnie obserwować, jak młodzi wypowiedzą słowa przysięgi, która złączy ich dusze nierozerwalnym węzłem małżeństwa. Potem nadszedł czas na zabawę, udaliśmy się więc pod Zajazd Sezam. Stalowa Wola to teren, który naprawdę dobrze znam, czułem się więc swobodnie i wykonywałem przemyślane i kreatywne zdjęcia.

Fotograf ślubny – Stalowa Wola – Belgia, wesele i wyjątkowa podróż

W swojej pracy muszę się wykazywać dużą elastycznością. Mobilność to coś, z czego słynę, jako fotograf ślubny. Stalowa Wola to teren, w którym działam niemal na co dzień. Belgia miała być dla mnie czymś nowym, dlatego z niecierpliwością oczekiwałem na tę wyjątkową podróż, podczas której miałem spełnić marzenia kolejnych zakochanych w sobie ludzi, którzy oczekiwali, że ich ślubny plener stanie się czymś wyjątkowym. Zanim jednak udaliśmy się do Belgii, musiałem zająć się sfotografowaniem wesela, ponieważ ono również jest bardzo ważne. Wszyscy goście bawili się naprawdę szampańsko, w zabawie uczestniczyły również dzieci. W odpowiednim momencie na salę wjechały dwa torty. Jeden ku czci rodziców, którzy wzięli ślub, drugi miał być pamiątka chrztu małego Antosia. Wesele i chrzest z pewnością okazały się udane. Zajazd Sezam Stalowa Wola, po raz kolejny stanął na wysokości zadania, potwierdzając swój profesjonalizm.

Kierunek Belgia! Magiczna sesja ślubna za granicą

Młode małżeństwo pragnęło odwiedzić wszystkie malownicze miejscowości w Belgii, dlatego sesje musieliśmy podzielić na dwa etapy, by wszystko wykonać na spokojnie, celebrując każdą chwilę w tym wspaniałym kraju. Tłem do wielu zdjęć stały się klimatyczne uliczki Antwerpii. Jednym z etapów sesji były również zdjęcia nocne. Tego typu fotografie mają swój jedyny, wyjątkowy i niepowtarzalny charakter, który trudno jest porównać do czegokolwiek innego. Zdjęcia z Belgijskiej sesji można podziwiać na blogu. Myślę, że plener ten okazał się naprawdę wyjątkowo udany, czego dowodem są nie tylko fotografie, ale też zadowolenie Pary Młodej. Po raz kolejny udało mi się spełnić oczekiwania nowożeńców i wykonać im reportaż ślubny i sesję plenerową taką, jaką sobie wymarzyli. Marzy ci się wyjątkowa sesja za granicą? Napisz do mnie, a z pewnością znajdziemy wspólny język! Na co dzień działam głównie, jako fotograf ślubny Stalowa Wola, jednak często zdarza mi się wyjeżdżać również w inne miejsca w kraju i za granicą.

Sesję plenerową podzieliliśmy na dwa etapy ( Antwerpii, Brugge, Oostende i w drugi dzień Doel, Antwerpen). Zapraszamy do oglądania!

Sesja z pierwszego dnia – Kliknij aby wejść

Sesja z drugiego dnia – Kliknij aby wejść