fbpx

Przyjęcie w Restauracji Widnokrąg

Moją sesję zacząłem od sfotografowania pięknego, świątecznego wystroju restauracji Widnokrąg.
Kiedy tylko Monika i Walt pojawili się w tym magicznym miejscu, rozpocząłem fotografowanie, pozwalając, by para czuła się jak najbardziej swobodnie podczas sesji. Chciałem uchwycić jak najwięcej spontaniczności i naturalności w ich pozowaniu, co w przypadku akurat tej pary udało się osiągnąć bez trudu. Po przybyciu gości weselnych, złożeniu życzeń i po toaście, przeszliśmy do następnego etapu.

Szklana sala w Sandomierzu

Sesję zdjęciową postanowiłem rozpocząć w Oszklonej Sali Restauracji Widnokrąg. To miejsce ma w sobie tyle swoistego uroku, że każde ujęcie staje się wyjątkowe. Pomogły mi w tym Choinki Świąteczne emanujące niesamowitym oświetleniem amber, jakie można dostrzec również w całej restauracji. Para również potrafiła w swych pozach ukazać uczucia, jakie ich łączą, mogłem bez trudu uchwycić te wspaniałe emocje, jakie towarzyszyły im w tej wspaniałej uroczystości.

Sesja plenerowa przy Sandomierskiej Bramie Opatowskiej

Na sesję fotograficzną w na zewnątrz mieliśmy dosłownie 10 min. Mimo to udało się aparatem zatrzymać niepowtarzalne chwile, jakie towarzyszą parom w tym bardzo ważnym dla nich dniu. Ujęcia miały w sobie wiele spontaniczności, sprawiały dużo radości i przywoływały piękne uśmiechy na twarzach.
Może sprawdź w (KLIKNIJ TUTAJ) jak fajnie można pokazać Pary na sesji zdjęciowej w dniu swojej uroczystości???

Czy w godzinę da się zrobić reportaż z uroczystości?

Okazuje się, że można. Wystarczy przyjechać na miejsce przyjęcia chwilkę wcześniej niż Para Młoda, sporządzić w głowie listę zarówno swoich ulubionych pomysłów, jak i tych całkiem nowych, które zjawiają się nagle, pod wpływem chwili, pod wpływem jakiegoś widoku, szczegółu, który coś w sobie ma…,Detale, które można dodać do listy zdjęć, wziąć pod uwagę układ i architekturę miejsca. W Restauracji Widnokrąg jest wiele takich detali, które sprawiają, że fotograf odnajduje tam szczególne miejsce, by dać upust swoim talentom.
Sytuacja podczas tej sesji zdjęciowej była wyjątkowa, gdyż mając bardzo ograniczony czas, starałem się uchwycić aparatem zarówno momenty Pary i gości przy stole, zdjęcia grupowe oraz plenerowe w Sandomierzu. W tym samym czasie restauracja gościła również osoby spoza przyjęcia weselnego, czyli w drugiej sali restauracji.
Pomimo całej nietypowej sytuacji, wszystko udało się znakomicie, a Para Młoda doskonale współpracowała, co znacznie ułatwiało i uprzyjemniało mi pracę.

Dla fotografów ślubnych:

Sprzęt jaki użyłem to 2 x Nikon Z6,

Sigmą 35 1.4 Art, Nikon 24- 70S, Nikon 50 1.8S, Sigma 85 1.4 Art

Privacy Preference Center