Sesja ślubna Kraków – Pałac Brzesko. Piękne zdjęcia ślubne to super pamiątka na pokolenia. W tym wpisie nacieszcie oko sesją ślubną wykonaną w Brzesku. Sesja ślubna Kasi i Szymona w Pałacu w Brzesku jest niewątpliwie najlepszym plenerem ślubnym zrealizowanym nieopodal Krakowa. Jako fotograf ślubny uważam, że sesja ślubna Brzesko to taka, która przedstawia najbardziej emocjonujące momenty uchwycone bez pozowania, a emanujące szczęściem, miłością i radością z tego wyjątkowego dnia. Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z tamtego dnia 😊

Zdjęcia ślubne Brzesko – Sesja ślubna Kraków

Sesja ślubna w pałacu to marzenie każdej Pary Młodej i wyjątkowa pamiątka. Eleganckie a zarazem romantyczne zdjęcia ślubne są ponadczasowe i zawsze będą wyglądały świetnie a to wszystko dzięki fantastycznemu, neobarokowemu, wykonanym w stylu wiedeńskim Pałacowi Goetzów Okocimskich w Brzesku słynący z najwspanialszych rezydencji. Pałac chętnie wita w swoich progach Młode Pary urzeczone pięknymi, wyjątkowymi wnętrzami pełnymi stylowymi meblami, w których z powodzeniem można przeprowadzić zjawiskową sesję ślubną jednocześnie zachowując pałacowy klimat i cudowną atmosferę. Marmurowe kominki, kryształowe żyrandole czy niesamowite działa sztuki, klimatyczne, nastrojowe oświetlenie i zjawiskowe schody robią olbrzymie wrażenie, a co za tym idzie są wspaniałym materiałem do zdjęć. W takim miejscu Para Młoda czuje się po królewsku! Plener ślubny we wnętrzu pałacu wymaga od fotografa ślubnego nie tylko kreatywności, ale i pełnego zaangażowania, dlatego Pałac w Brzesku polecany jest szczególnie twórczym fotografom a sesja tam zrealizowana stanowi niezwykłe przeżycie duchowe.

Plener ślubny w pałacu Kraków?

Pałac Goetzów w Brzesku zachwyca nie tylko wnętrzem, ale i otaczającym go terenem. To perła architektoniczna tworząca piękne tło do stylowych ślubnych zdjęć, które pokocha każda Para marząca o sesji glamour jak i w każdym innym! Właśnie dlatego, sesja ślubna w Brzesku nieopodal Krakowa jest świetnym miejscem dla fotografa ślubnego. Wpisujcie w Google np.: fotograf ślubny Kraków, fotograf ślubny Rzeszów, fotograf ślubny Stalowa Wola. Jest także alternatywą dla nieco tradycyjnych sesji plenerowych. W kontekście Pałacu w Brzesku, na szczególne uznanie zasługuje Park Jana Goetza – rozległy park krajobrazowy otaczający kompleks pałacowy. Został on założony końcem XIX wieku lecz wciąż zachwyca bujną roślinnością. W plener ślubny możemy także wkomponować egzotyczne gatunki drzew i krzewów, które dosłownie zapierają dech w piersiach. Zdjęcia ślubne w takim miejscu z pewnością wyjdą rewelacyjnie!

Zjawiskowa sesja ślubna w Parku Jana Albina Goetza

Pałac w Brzesku to wspaniały pomysł na sesję ślubną nie tylko ze względu na unikatowość tamtejszych wnętrz, ale także przez klimat tego miejsca, aurę, którą emanuje i wiele innych czynników. Plener ślubny we wnętrzu tego miejsca wyklucza bowiem ewentualne problemy z fotografowaniem w deszczowy dzień. Przestrzeń Pałacu prezentuje się genialnie w słoneczne dni. Możliwość realizowania sesji ślubnej w tym, a nie innym miejscu daje mi naprawdę duże pole do popisu. Profesjonalny fotograf ślubny bowiem doceni szerokie spektrum możliwości fotograficznych. We wnętrzach Pałacu drzemie ogromny potencjał, który starałem się wykorzystać w nietypowy dla mnie sposób! Nie brakowało kreatywnych ujęć, zdjęć oddających romantyzm, bliskość i zmysłowość w Parku Jana Albina Goetza. Będąc tam czuliśmy, że otaczająca nas rzeczywistość zatrzymała się w czasie. W Parku było pięknie, nie brakowało wspólnych uśmiechów, emocjonujących zdjęć, a także czułości, jaką okazywali sobie Młodzi. Magia Parku sprawiła, że zarówno ja jak i Para Młoda nie zapomnimy tej sesji na bardzo długo….

Zapraszam Was do obejrzenia moich ulubionych zdjęć z sesji ślubnej Kasi i Szymona. Będę wdzięczny, jeśli po obejrzeniu całości materiału – zostawicie po sobie komentarz.