Plener ślubny Kielce

Planując sesję plenerową biorę pod uwagę miejsce, w którym żyje młoda para. Dzięki temu unikamy trudności związanych z daleką podróżą czy przygotowaniami do sesji w niezbyt komfortowych warunkach. Dlatego też ucieszyłem się na możliwość stworzenia pleneru ślubnego w Maleszowej pod Kielcami.

To wieś znajdująca się w okolicach Kielc, która słynie z niezwykle malowniczego jeziora stanowiącego niesamowitą inspirację dla każdego fotografa.

Dlatego też wspólnie z Olą i Jakubem zdecydowaliśmy się na sesję fotograficzną w Maleszowej. Poniżej przedstawiam jej efekty.

plener ślubny w kielcach, sesja w maleszowa

Dlaczego warto wykonać sesję ślubną w Maleszowej?

Maleszowa w okolicach Kielc to wprost doskonałe miejsce na plener ślubny dla par ceniących sobie urokliwe widoki oraz możliwość obcowania z naturą.

Maleszowa jest niesamowitym plenerem na sesję dla zakochanych.  Co więcej, jest to miejsce, które daje nam wiele możliwości. Na sesji możemy spacerować wokół jeziora, czy też stawu, podziwiać i robić zdjęciach w ruinach rezydencji Krasińskich, uznawanej za zamek albo pałac. Pałac w Maleszowej powstał w XVII wieku i mimo upływu lat wciąż pobudza wyobraźnię stanowiąc niezwykle eleganckie i efektowne tło dla zdjęć ślubnych w Kielcach i okolicy.

Sesja ślubna zgodna z tematem wesela

Nikt nie ma chyba wątpliwości, że w dzisiejszych czasach motyw przewodni reportażu ślubnego z wesela ma ogromne znaczenie. Jako fotograf muszę zadbać o to, by późniejszy plener ślubny był z nim zgodny. Na szczęście, w tym przypadku nie było to to trudne. Podczas przyjęcia weselnego głównym motywem była natura oraz drzewka. Wystarczy wspomnieć o tym, że prezentami dla gości weselnych były drzewka – goście otrzymali piękne iglaste sadzonki, zaś rodzice pary młodej obdarowani zostali drzewkami liściastymi. Piękne widoki jakie oferuje nam Maszelowa pełne są naturalnego uroku oraz roślinności. Dzięki temu mogłem znaleźć naprawdę ciekawe i niecodzienne kadry, na których udało się pokazać nie tylko miłość ale również pełnię swobody i humor młodej pary.

Sesja ślubna z drona, zdjęcia z racami – czyli zadbajmy o różnorodność

Wykonując plener ślubny w Kielcach podobnie jak w przypadku innych miast zadbałem o to, by wszystkie ujęcia młodej pary były jak najbardziej wyjątkowe i zapadające w pamięć. Dlatego też po raz kolejny zdecydowałem się na plener ślubny z drona co pozwoliło na pokazanie w pełni piękna wyspy zwanej Żurawim Gniazdem.
To jednak nie wszystko. Po raz kolejny wykorzystałem magię koloru. Ślubne zdjęcia z racami prezentują się niezwykle efektownie a przy tym doskonale odzwierciedlały charakter i energię młodej pary.

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom udało mi się połączyć romantyczną i nowoczesną sesję ślubną z dbałością o to, by była ona spójna z ceremonią zaślubin oraz przyjęciem weselnym. Praca nad tym zleceniem była dla mnie prawdziwą przyjemnością, za co bardzo dziękuję otwartej i radosnej parze jaką stanowią Ola i Jakub.

Privacy Preference Center