Historia, która lubi się powtarzać…

„Poznaliśmy się w 2010 roku w szkole, takie dwa dzieciaczki, poznane przypadkiem gdzieś na korytarzu…” – takimi słowami rozpoczyna się niesamowita historia, napisana przez Paulinę i Kamila. Zaczęli niewinnie kroczyć niegdyś po korytarzu, dziś po ścieżce życia usłanej wspólnymi przeżyciami. Moja Para Młoda to dwa serca, które połączyły się w prawdziwą miłość. I tę miłość  pragnę Wam teraz pokazać na stworzonych przeze mnie fotografiach.

Lekkość w każdym detalu – Moty przewodni ,, Motyle”.

Kiedy przyjechałem na miejsce, poczułem zapach wolności. Unosił się w powietrzu, w którym również było czuć naturę i słychać szum pobliskich drzew. I nagle pojawiła się ona – ubrana w przepiękną, białą suknię ślubną z elementami motyli. Ich znaczenie wiąże się z poczuciem lekkości, szczęścia, piękności. Wszystko się zgadzało. A Paulina? Wyglądała przepięknie, niczym motyl – beztrosko, lekko i radośnie. Kamil z kolei zaczarował wszystkich swoją elegancją – ubrany w szykowny garnitur, stanowił idealne dopełnienie dla swojej przyszłej żony.

Miejsce, w którym powstała rodzina – Kościół św. Jakuba Apostoła w Sandomierzu

Uroczystość ślubna odbyła się w Klasztorze św. Jakuba należącego do Dominikanów. Magiczne wnętrze świątyni sprawiło, że wydarzenie było przepełnione niezwykłą podniosłością.

Serce zaczęło bić mocniej, a uśmiech przeplatał się ze wzruszeniem. To był ten moment. Moment, w którym powiedzieli sobie TAK. Spojrzeli w swoje oczy i zobaczyli w nich to uczucie, które zostanie z nimi na zawsze.

Wesele w Villa Anna

Para Młoda zdecydowała się na hotel Villa Anna, który okazał się strzałem w dziesiątkę. W tej kwestii również zadbano o każdy szczegół wizualny. Styl glamour to idealny wybór, ponieważ fantastycznie wkomponował się w osobowości Pauliny i Kamila. Nie zabrakło także DrinkBaru, który zadbał o podniebienia wszystkich gości i porwał do tańca.

 

Dobra muzyka to podstawa! – Zespół weselny Projekt Band

 

Z czym kojarzy się nam wesele? Z pozytywną energią! O to nikt nie musiał się martwić, ponieważ byli oni – ProjectBand, czyli energiczna i utalentowana ekipa stanowiąca oprawę muzyczną. Melodie rozbrzmiewały po sali weselnej, przyciągając gości na parkiet niczym magnes. Członkowie zespołu, profesjonalny sprzęt oraz fenomenalne głosy sprawiły, że impreza z pewnością zostanie zapamiętana na długie lata.

Fotograf ślubny to taki magik, który zatrzymuje ulotne momenty. Wywołuje wspomnienia oraz uśmiech na wielu twarzach. Fotografię ślubną traktuję jako nieodłączny element swojego życia. Emocje, które temu towarzyszą są nie do opisania, ponieważ są za każdym razem inne. Ślub oraz wesele Pauliny i Kamila to wydarzenie pełne uśmiechu, radości, miłości, wzruszenia oraz łez, kiedy istniała taka potrzeba. Był to kolejny dzień, który dodał mi skrzydeł i udowodnił, że moja praca to coś, co uwielbiam.

Kliknij, aby zobaczyć więcej zdjęć z tego ślubu

Kliknij, aby zobaczyć zdjęcia w odcieniach szarości (BW)

Privacy Preference Center