Piękne zdjęcia na fotografie ślubne to wyjątkowa pamiątka na pokolenia. W tym wpisie nacieszcie oko ślubem cywilnym i weselem wykonanym w Pałacu Goetz – Brzesk. Sesja ślubna w Pałacu w Brzesku podczas ślubu i wesela jest niewątpliwie najlepszym miejscem  ślubnym zrealizowanym nieopodal Krakowa. Jako fotograf na tym ślubie uważam, że sesja ślubna – weselna w Pałacu Goetz – Brzesko to taka, która przedstawia najbardziej emocjonujące momenty ślubne uchwycone bez pozowania, ale też takie upozowane. Wszystkie emanują radością, szczęściem oraz miłością z tego wyjątkowego dnia. Zapraszam do oglądania fotorelacji z tamtego dnia 😊

Przygotowania ślubne – Pałac Goetz – Brzesko

Przygotowania ślubne – Pałac Goetz – Brzesko nieopodal Krakowa. Po wejściu do środka Pałacu Goetz w Brzesku naszym oczom ukazuje się magiczne i zabytkowe wnętrze, które jest pełne uroku i to właśnie jest idealne miejsce na przygotowania ślubne oraz ślub i wesele. W Pałacu Goetz w Brzesku zwykle jest mało światła i może się wydawać że jest odrobinę mroczny, ale na tym ślubie i weselu, który odbył się zimową porą światła było jeszcze mniej. Jednak atmosfera jaka panowała w Pałacu dała niesamowity urok i oczywiście sprzęt fotograficzno- filmowy bez problemu poradził sobie z tą małą ilością światła, którą mieliśmy na przygotowaniach ślubnych w Brzesku (zobaczcie na poniższych zdjęciach). Ciemna pałacowa boazeria oraz drewniane schody naprawdę robią niesamowite wrażenie. Przygotowania ślubne odbyły się standardowo jak i na każdym ślubie, ale już sami oceńcie.

Jeśli chcecie to po kliknięciu w link wszystkie zdjęcia w BW – Oczywiście tylko mała część

BW Pałac Goetz BrzeskoPoniżej Zapraszam na sesję ślubną w Pałacu Goetz – Kliknij w zdjęcie

Fotograf ślubny Kraków – Oglądajcie do końca!

Ślub cywilny – Sala ślubów Pałac Goetz – Brzesko

Ślub cywilny – Sala ślubów Pałac Goetz – Brzesko. Ślub cywilny w Pałacu to marzenie każdej Pary Młodej i wyjątkowa pamiątka na całe życie. Eleganckie a zarazem piękne zdjęcia ślubne są niezapomniane i zawsze będą prezentować się świetnie a to wszystko dzięki fantastycznemu, secysyjnemu, wykonanym w stylu wiedeńskim Pałacowi Goetzów Okocimskich w Brzesku słynący z najwspanialszych rezydencji.

Plener ślubny w czasie wesela – Goetz

Pałac Goetzów w Brzesku zachwyca nie tylko wnętrzem, ale i otaczającym go terenem. To perła architektoniczna tworząca piękne tło do stylowych ślubnych zdjęć, które pokocha każda Para marząca o sesji glamour jak i w każdym innym! Właśnie dlatego, sesja ślubna w Brzesku nieopodal Krakowa jest świetnym miejscem dla fotografa ślubnego. Wpisujcie w Google np.: fotograf ślubny Kraków, fotograf ślubny Rzeszów, fotograf ślubny Stalowa Wola.