Wesele w Rzeszowie – Zamkowy plener ślubny w Baranowie Sandomierskim 

Do przygotowań do wesela w Rzeszowie z pewnością możemy zaliczyć plener ślubny. Kamila i Dominik zadecydowali, że odbędzie się on przy renesansowym zamku w Baranowie Sandomierskim oraz przypadkiem w drodze przejazdowej o czym napisałem powyżej. Dobudowane w późniejszym okresie barokowe stiuki, freski na sklepieniu oraz niezła pogoda sprzyjały sesji na świeżym powietrzu.  

Tradycyjne wesele z niezwykłymi ludźmi 

Wesele zawsze jest niezwykłym przeżyciem, zwłaszcza z perspektywy Pary Młodej. W wypadku ślubu w Rzeszowie chwile spędzone w kościele i sali weselnej pozostaną niezapomniane nie tylko dla nowożeńców, ale z pewnością również dla gości. To oni w dużej mierze zbudowali nastrój, co w doskonały sposób oddają kadry uwiecznione podczas tego wydarzenia. Zapraszam do oglądania zdjęć ukazujących przebieg zaślubin ? 

Przygotowania do wesela 

Patrząc z perspektywy czasu na fotografie, wydaje się, że przygotowania do wesela to nic skomplikowanego. Zwróćcie jednak uwagę, ile osób było w to zaangażowanych. Stylizacja wymagała wcześniejszych prób, a sama sukienka do ostatniej chwili była doglądana, aby Panna Młoda prezentowała się w niej idealnie. A przecież należało jeszcze dopełnić formalności w kościele, zarezerwować salę weselną i zaplanować całą ceremonię. 

Szczególnym etapem przygotowań był wybór i dekoracja pojazdu. Parze Młodych towarzyszył kultowy, czerwony Fiat 125p. Przyznajcie, że na zdjęciach prezentuje się nieziemsko ? 

Sesja ślubna nad Jeziorem Tarnobrzeskim 

W drodze przejazdowej do Baranowa Sandomierskiego zatrzymaliśmy się na chwilę nad tarnobrzeskim morzem. Kilka szybkich ujęć o wschodzie słońca oraz zdjęcia z lotu ptaka i filmy z drona. 

Ślub w rzeszowskim kościele – tradycyjnie a zarazem wyjątkowo 

Ślub kościelny jest tą tradycyjną i powtarzalną częścią wielu wesel. Doprowadzenie Panny Młodej do ołtarza, złożenie podpisów w księdze kościelnej, przysięga małżeńska i wymiana obrączek. W wypadku Kamili i Dominika pewnym wyróżnikiem byli niezwykle fotogeniczni goście, którzy wprost emanowali szczęściem. Pracując jako fotograf w Rzeszowie, niezwykle cenię takich ludzi. Efekty reportażu ślubnego wychodzą wtedy jeszcze lepiej, a wśród setek wykonanych zdjęć łatwiej wybrać te, które zostaną udostępnione zleceniodawcy. 

Wesele w Rzeszowie – Hotel Hibiskus Zarzecze 

Jeśli w kościele jeszcze ktoś był zestresowany, to atmosfera znacząco rozluźniła się na sali weselnej w Rzeszowie. Goście wykazali się dużą pomysłowością, a parkiet praktycznie nie pozostawał pusty. Mieliśmy pokaz cyrkowych umiejętności Pana Młodego, Jego bliskich i kolegów, a także gitarowe popisy, sztuczne ognie i oczywiście przepyszny, czteropiętrowy tort weselny. Życzymy wszystkim tak udanych imprez weselnych, a gdybyście potrzebowali fotografa ślubnego w Rzeszowie, polecam swoje usługi na wesele.  

Jakie wybrać miejsce na wesele w Rzeszowie?

Jak idealnie wybrać menu weselne na przyjęcie w m. Rzeszów?

Na co warto zwracać uwagę podczas szukania sali na wesele mieście Rzeszów?

jeżeli chcecie zobaczyć jak pracuje fotograf ślubny Rzeszów to zapraszam również do wpisu dotyczącego piosenek na pierwszy taniec, podziękowań dla rodziców 🙂

Przed Wami Kamila i Dominik i ich super energetyczne wesele