Wyjątkowe przyjęcie weselne w Lawendowym Pałacyku – Fotograf na ślub Warszawa

 

Lawendowy Pałacyk to miejsce nieopodal Warszawy, które miałem okazje odwiedzić ze względu na najnowszy reportaż ślubny, jaki pragnę zaprezentować poniżej. To idealne miejsce na zorganizowanie wyjątkowego przyjęcia. Przytulne i klimatyczne miejsce uzupełnione o klasyczne a zarazem stylowe wnętrza, daje przestrzeń pełną nowoczesności i niezwykle miłej atmosfery. Chciałbym się podzielić wrażeniami z tego wydarzenia, w jakim miałem przyjemność brać udział! Profesjonalna obsługa zapewnia Gościom Weselnym poczucie komfortu, a pyszne jedzenie spełniając oczekiwania Agnieszki i Krystiana oraz ich Gości wieńczy całą oprawę weselną. Dodatkowo piękny wystrój sprawia, że Młoda Para czuje się w dniu ślubu wyjątkowo, i mimo powagi wydarzenia, jakim jest zawarcie związku małżeńskiego, widać choćby na uwiecznionych chwilach w formie fotografii jak wszyscy ze spokojem i w miłej atmosferze zabawy spędzają wieczór z Nowożeńcami.  Lawendowy Pałacyk z myślą o gościach weselnych dysponuje pokojami, w których rodzina i przyjaciele Młodej Pary mogą wypocząć w komfortowym miejscu. Dyskretny pokój hotelowy może zapewnić nie tylko prywatność, ale stać się także miejscem wyjątkowym, jakim są ślubne przygotowania Panny Młodej. O tym więcej można będzie ujrzeć w reportażu z tych wyjątkowych przygotowań.

 

Ślub w Parafii Narodzenia Pańskiego w Błoniu pod Warszawa

Każde Nabożeństwo ślubne jest unikatowe, a ja czerpię przyjemność z możliwości spędzenia tego wyjątkowego dnia z Narzeczonymi zawierający związek małżeński. Za każdym razem Młoda Para przeżywa niewiarygodne emocje związane ze ślubem, a moim zadaniem jest uwiecznienie tych przelotnych chwil i emocji na fotografiach, będących pamiątką na całe życie.  Każdy uśmiech i każde wzruszenie to wyjątkowe kadry, które dają wspomnienia i przywracają w pamięci ten wyjątkowy dzień. Uwielbiam, gdy kapłan prowadzący mszę zwraca się bezpośrednio do Młodej Pary, wówczas mogą odczuć, że ta chwila jest ich, a mowa o miłości która przepełnia ich serca nadaje pewnej refleksji nad życiem. Ta Para Młoda miała okazje przeżyć swoją uroczystość w atmosferze zimowego wesela. Myślę, że atmosfera pełna rodzinnych uczuć sprawiła jeszcze większe zaciskanie się więzi pomiędzy Małżonkami. I choć wiele osób ma obawy przed planowaniem zimowego wesela, tak gorące uczucie tej Młodej Pary rozgrzewało serca innych, nie dając się zimowej i wietrznej aurze.

 

Przygotowania Pary Młodej

Jak już wcześniej wspomniałem przedślubne przygotowania Młodej Pary nie muszą odbywać się tylko w domu. Owszem dom jako oaza spokoju i pełnych rodzinnych wspomnień z lat dziecięcych jest jednym z idealnych miejsc do ostatnich przygotowań w stanie kawalerskim i panieńskim. Poniżej widać jak Pan Młody korzystając ze znanych sobie czterech ścian wykorzystuje rodzinną przestrzeń do budowania nowych, wspaniałych wspomnień. Innym komfortowym miejscem przygotowań niejednej Pary Młodej staje się zaciszny pokoik, w tym przypadku pokój hotelowy jakim dysponuje Lawendowy Pałacyk w miejscowości Błonie, obok Warszawy oraz jest to idealne miejsce dla fotograf ślubny Warszawa .I tutaj Panna Młoda doskonale wykorzystała czas przedślubnej gorączki na przygotowanie do wielkiej chwili zawarcia związku małżeńskiego. Spokojny i klasyczny wystrój pomieszczeń nadał dodatkowej elegancji i tak już przepięknej Panny Młodej i jej błysku w oczach. Zobaczcie sami…!

 

Zimowe wesele oraz nocny plener ślubny

Dla sporego grona par zimowe wesele kojarzy się z ponurą, mroźną lub deszczową atmosferą. Ja jestem zdania, że zimowe przyjęcia są bardzo klimatyczne, a panująca na zewnątrz aura, bez względu na pogodę lub niepogodę to indywidualna stylistyka fotografii. Dni nawet pełne słoty to nie powód by odkładać aparat do szuflady. Zimowa aura jest dla mnie równie atrakcyjną inspiracją do wykonania zdjęcia, co romantyczne zachody słońca latem, dając mnóstwo wspaniałych kadrów. A wyjątkowość tego przyjęcia weselnego w świątecznej atmosferze sprawiła, że nikomu nie straszna była pogoda, wręcz przeciwnie rodzinne ciepło podgrzewało atmosferę zabawy. Bo przecież grunt to dobra zabawa, a na tym weselu jej nie brakowało…!

 

Zdjęcia plenerowe z klimatyczną aranżacją – zdjęcia nocą

Ktoś mógł by się zastanawiać, dlaczego akurat nocą? Ja uważam, że zdjęcia nocną porą dają inspirujące a zarazem efektowne kadry, pełne uczuć i ciepła. Jak na załączonym obrazku.. Cudowna Para w romantycznym ujęciu świateł księżyca. Czasem można także zmienić troszeczkę scenariusz z wykorzystaniem takich rekwizytów jak sztuczne ognie czy światełka choinkowe, nawiązując do tematyki zimowego wesela.

 

Któż by nie chciał przeżyć takich wyjątkowych chwil jak te…

Kilka linków do firm, które uświetniły imprezę:

Ceremonia : Parafia Narodzenia Pańskiego w Błoniu

Przyjęcie : Lawendowy Pałacyk pod Warszawą

Makijaż: Pracownia Nieład Artystyczny Anna Gręda

Kwiaty i dekoracje w kościele: MB Dekoracje

Kwiaty i dekoracja sali weselnej:  MB Dekoracje i Izabela Oszczyk

Super orkiestra weselna: Niezły Jazz

Mistrz koktajli: Rafał Dobrowolski z firmy Artiwa

Fotograf: kliknij, aby wejść na fanpage

Sprzęt, który był w użyciu: Dron, Dwa aparaty Nikon Z6 na szelkach Rebel East oraz Nikon d4s z szeroką gamą obiektywów, lamp i innych gadżetów.

Privacy Preference Center