Lifestylowa sesja rodzinna nad jeziorem Tarnobrzeskim – Mateusz i Zuzanna

 

Lifestylowa sesja rodzinna nad Jeziorem Tarnobrzeskim – Mateusz i Zuzanna. W swojej pracy najbardziej cenie brak nudy. Decydując się na współpracę z młodymi ludźmi, którzy pragną mieć w swoim albumie rodzinnym, piękne zdjęcia plenerowe, często odwiedzam ciekawe i piękne miejsca w kraju, oraz poza jego granicami. Mateusz i Zuzanna to wyjątkowa para, którą do dzisiaj wspominam bardzo ciepło. Tych dwoje wspaniałych ludzi zapragnęło utrwalić na zdjęciach nie tylko łączącą ich miłość, ale też silne uczucie, którym darzą owoc swojego związku. Na miejsce sesji rodzinnej wybraliśmy Jezioro Tarnobrzeskie. Okolica ta jest bardzo malownicza, przez co nasza sesja udała się świetnie, czego rezultaty możecie zobaczyć powyżej.

 

Jezioro Tarnobrzeskie – sesja rodzinna w pięknym miejscu

 

Dlaczego Mateusz i Zuzanna wybrali właśnie Jezioro Tarnobrzeskie, jako miejsce swojej rodzinnej sesji plenerowej? Jednym z powodów jest położony w okolicy zamek w Tarnobrzegu, który czyni to miejsce jeszcze piękniejszym. Pałac Dzikowskich, bo o nim mowa, jest obiektem często odwiedzanym przez turystów, spragnionych obcowania z historią. Mateusz, Zuzanna i ich córeczka, na naszej sesji bawili się doskonale. Uchwycić na zdjęciu uśmiech dziecka, jest sztuką, która przychodzi mi z łatwością. Szczęśliwą rodzinę sfotografowałem, dbając o to, by każde ze zdjęć było inne, przez co całość okazała zróżnicowana i ciekawa w odbiorze. Pozwoliłem sobie sfotografować również zamek w Tarnobrzegu, gdyż wszelkie obiekty historyczne często stanowią cel dla mojego obiektywu. Pałac Dzikowskich na zdjęciach prezentuje się bardzo majestatycznie. Sesje plenerową Mateusza, Zuzanny i ich córeczki, uświetniły zdjęcia z drona.

 

Malownicze zdjęcia na tle pałacu i jeziora

 

Tłem do zdjęć młodych rodziców i ich córeczki było naprzemiennie Jezioro Tarnobrzeskie i Pałac Dzikowskich. Na zdjęciach starałem się utrwalić to, jak silne więzi łączą całą trójkę. Uśmiech, który nie schodził z twarzy maluszka, jest dobitnym dowodem na to, że dziecko jest szczęśliwe. Radość było widać również na twarzach Mateusza i Zuzanny, którzy realizowali jedno ze swoich marzeń, czyli rodzinną sesję w pięknym miejscu, z ukochanym dzieckiem. Zależało mi na tym, by młodzi mieli naprawdę wspaniałą pamiątkę, dlatego sesję uświetniły, wykonane przeze mnie zdjęcia z drona. Niezwykłe ujęcia z lotu ptaka, otwierają rodzinny album Mateusza i Zuzanny. Na fotografii widać też wspaniałą przyrodę, która otacza Jezioro Tarnobrzeskie i Zamek w Tarnobrzegu. Bohaterowie sesji, mają kilka udanych ujęć w towarzystwie pięknych kwiatów, zielonych drzew i bujnej roślinności. Najciekawszymi ujęciami z całej sesji, są jednak zdjęcia z drona, które uchwyciły całą szczęśliwą trójkę leżącą na trawie. Sesje rodzinne są jednymi z moich ulubionych. Współpraca z młodymi rodzicami, zawsze daje mi dużo satysfakcji, zwłaszcza gdy są to tak miłe osoby, jak Mateusz i Zuzanna. Wszystkich rodziców, którzy chcą stworzyć wyjątkową pamiątkę dla siebie i swojego dziecka, zapraszam na sesje rodzinne.